XXIX Barzkowickie Targi Rolne AGRO POMERANIA 2016

20160909_094807Dnia 9 września 2016 r. (piątek) wyruszyliśmy dwoma autokarami na XXIX Barzkowickie Targi Rolne AGRO POMERANIA 2016. W wycieczce brali udział prawie wszyscy uczniowie naszej szkoły oraz kilku nauczycieli – opiekunów. Na miejscu przywitała nas upalna pogoda oraz ogromna ilość wystawców, firmy rolnicze, handlowcy, rękodzielnicy, media, instytucje, kluby jeździeckie, hodowcy zwierząt itd. Nasi wychowankowie mieli okazję podziwiać różne gatunki roślin, spróbować i zakupić regionalne i ekologiczne sery, wędliny, zioła itp. oraz obejrzeć zwierzęta, m.in. króliki, owce i kozy.

Sądząc po humorach i promiennych uśmiechach, wszyscy spędzili czas w Barzkowicach miło i atrakcyjnie. A wracali z nami pasażerowie na gapę – dwa gołębie (zakupione przez jedną z uczennic;)).

Małgorzata Szyszko