I KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE I HIGIENIE PRACY

DSCF3228         15 czerwca 2016 roku w naszej szkole odbył się I Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy, którego uczestnikami byli uczniowie Gimnazjum nr 23 w Zespole Szkół nr 1 w Szczecinie pod opieką Pani Bożeny Malitowskiej-Sporek. Organizatorem i opiekunem merytorycznym konkursu był Pan Tadeusz Ledwoń we współpracy z Panią Małgorzatą Szyszko.

         Celem imprezy było współzawodnictwo i współpraca zespołowa, wdrażanie do przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz podniesienie poziomu wiedzy o bezpieczeństwie. Uczniowie wykazali się sporą wiedzą i dużym zaangażowaniem, a najlepsi wręcz zaimponowali refleksem i bystrością umysłu.

          Po pierwszej, pisemnej części, zawodnicy mieli chwilę, aby odetchnąć, zwiedzając urokliwy teren naszej szkoły i odwiedzić warsztaty szkolne oraz szklarnie. Do ścisłego finału zakwalifikowało się sześcioro zawodników. Po zaciętym boju najlepsza okazała się Aleksandra Płócienniczak, a tuż za nią na podium znalazły się Ania Biniarz (II miejsce) oraz Magda Zielińska (III miejsce).

         Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział, najlepszym składamy najserdeczniejsze gratulacje i zapraszamy w przyszłym roku!