LAUREACI KONKURSU „KREACJA PRZESTRZENI” – NAGRODZENI!

IMG_0072          Podczas odbywającego się tradycyjnie w naszej szkole wiosennego kiermaszu ogrodniczego, 14 maja 2016 roku zorganizowano spotkanie finalistów III Ogólnopolskiego Konkursu Projektowego KREACJA PRZESTRZENI.

          Zaproszonym laureatom wręczono cenne nagrody, m. in. licencje oprogramowania DATAFlor (profesjonalny program do projektowania). Nagrody specjalne – indeksy upoważniające do wstępu na Wydział Architektury Krajobrazu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, bez egzaminów z umiejętności plastycznych, przekazała Pani dr Magdalena Rzeszotarska – Pałka, Kierownik Katedry Architektury Krajobrazu. Dla nauczycieli – opiekunów uczniów uczestniczących w konkursie, członków jury i fundatorów nagród przygotowano podziękowania. Pan Krzysztof Jankowski – przedstawiciel Zakładu Usług Komunalnych w Szczecinie – podziękował młodym projektantom za nowatorskie podejście do projektowanej przestrzeni naszego miasta. Wspaniałą atmosferę tego wydarzenia dopełniły występy młodych artystów z Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej w Szczecinie.

          Wśród laureatów byli również nasi uczniowie – Aleksandra Sieradzińska (II miejsce) i Tomasz Zdeb (III miejsce). Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.