WRESZCIE KONIEC!!!

_MG_3267             Z przytupem i na wesoło tegoroczni uczniowie – przyszli maturzyści – klas IV TA, IV TK i III LOD zakończyli edukację w Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie. „Niektórzy z tegorocznych absolwentów byli naszymi uczniami tylko cztery lata, inni troszkę dłużej bądź krócej” – jak wspomniała w ciepłych słowach na pożegnanie Pani Dyrektor, Lila Pławińska.

Życzenia pomyślności złożyła również Pani Małgorzata Łabuń, Zastępca Dyrektora Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Szczecin. Ale nadszedł kres kolejnego etapu w życiu. Słowom otuchy towarzyszyły łzy i śmiech, bo nie można przecież zapomnieć wszystkich, spędzonych w szkole chwil „na poważnie”. Koledzy z młodszych klas przygotowali oprawę muzyczno-wokalną, a absolwenci zaprezentowali na zakończenie program kabaretowy, w którym – z przymrużeniem oka – podsumowali swoje czteroletnie zmagania z nauką i nauczycielami. I tylko wychowawcy, gdzieś w kąciku, ocierali łezkę płynącą z oka, zastanawiając się, co będzie dalej?

Drodzy Absolwenci, życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym. Pamiętajcie – „przeszłość zachowana w pamięci staje się teraźniejszością”, a „sukces zrodzony w sercu, wystarczy przekuć w czyny”.