WARSZTATY ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU W PRZECŁAWIU

2016-03-15 13.01.15W ramach promocji szkoły i rozpoczętej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych zorganizowaliśmy kolejne zajęcia dla gimnazjalistów. Tym razem nasza szkoła została zaproszona do Gimnazjum w Przecławiu. Spotkanie z uczniami, które odbyło się 15 marca, miało formę warsztatów z projektowania obiektów architektury krajobrazu. Uczestnicy – pod opieką p. Joanny Sylwestrzak i p. Doroty Jasiejko – mieli okazję spróbować (w formie zabawy) zaaranżować przestrzeń ogrodu przydomowego. Zespoły uczniów otrzymały niezbędne materiały i pomoce do wykreowania swoich wersji zielonego miejsca (fotorelacja).

Mamy nadzieję, że gimnazjaliści dobrze się bawili i będą chcieli kontynuować swoją edukację w naszej szkole. A już niebawem kolejne warsztaty – tym razem będziemy prezentować technika ogrodnika i technika weterynarii.