ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

IMG_1177Po żmudnym odliczaniu (i z niecierpliwością!) kolejnych czerwcowych piątków nadszedł upragniony dzień! Dzień zakończenia roku szkolnego 2014/2015. W trakcie uroczystości zostały podsumowane osiągnięcia naszych uczniów w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy. Wychowawcy wręczyli nagrody tym, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen, a organizatorzy szkolnych konkursów – pamiątkowe dyplomy i upominki. Najwięcej emocji wzbudziła specjalna nagroda ufundowana przez Radę Rodziców. Było to jednorazowe stypendium dla dwóch uczniów, którzy nie opuścili żadnej godziny w trakcie roku szkolnego. Nagrodę te otrzymali Konrad Kuras i Michał Pawlik z klasy 1 TK/TO. Gratulujemy!

26 czerwca 2015 roku był też szczególnym dniem dla uczniów III klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 10 i dla słuchaczy Szkoły Policealnej nr 10, ponieważ dla nich zakończył się kolejny etap edukacji. Pierwsi z nich już lada moment będą pielęgnować rośliny jako ogrodnicy, drudzy zaś – jako floryści tworzyć piękne dekoracje roślinne. Tej chwili towarzyszyły podziękowania za czas spędzony w murach naszej szkoły, chwile wspomnienia, a także słowa podziękowania.

Na zakończenie naszej uroczystości życzenia udanych wakacji – w imieniu wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły – złożyła pani Lila Pławińska – dyrektor szkoły, a duchowego wsparcia udzielił ks. Marcin Dziliński. W wakacyjną atmosferę natomiast wszystkich wprowadził nasz szkolny zespół wokalno – muzyczny przygotowany przez pana Wojciecha Majkowskiego.

UDANYCH WAKACJI!

P.S. Drodzy uczniowie – my natomiast odliczamy piątki do dnia, kiedy nareszcie znów zobaczymy Was w szkolnych ławkach… 🙂

Wasi nauczyciele