PRACOWITE WEEKENDY W „OGRODNICZEJ”

IMG_0035Począwszy od 22 maja 2015 roku na naszym terenie gościmy młodzież Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Mieszkowicach. W oparciu o podpisaną umowę, grupa 10 uczniów realizuje w naszym ośrodku szkolenia kierowców – kurs nauki jazdy kategorii T.

Kurs jest realizowany w trybie weekendowym – w piątki oraz soboty
i niedziele. Część teoretyczna jest prowadzona w sali wykładowej M1, część praktyczna zaś – na placu manewrowym oraz na terenie miasta. Goście mają do swojej dyspozycji stołówkę szkolną i internat. W czasie wolnym zwiedzają Szczecin i naszą piękną okolicę.

Kurs będzie realizowany do końca czerwca 2015 roku i zakończy się egzaminem wewnętrznym uprawniającym kandydata na kierowcę do przystąpienia do egzaminu państwowego w WORD w Szczecinie. Po raz kolejny nasza nowoczesna baza dydaktyczna jest wykorzystywana w szczytnym celu.

Za kursantów trzymamy kciuki! :)) Życzymy powodzenia!

Zapraszamy do galerii zdjęć …