TARGI EDUKACYJNE W ŁOBZIE

DSC00716Po raz kolejny mieliśmy okazję spotkać się z gimnazjalistami i ich rodzicami, którzy stoją przed trudnym wyborem szkoły ponadgimnazjalnej, a tym samym – dalszego kierunku kształcenia. Tym razem uczestniczyliśmy w Targach Edukacyjnych w Łobzie, które zostały zorganizowane przez Zachodniopomorską Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy. Do udziału w imprezie zostały zaproszone szkoły i instytucje wspierające młodzież gimnazjalną w ukierunkowaniu i wyborze ścieżki zawodu i kariery.

W Targach Edukacyjnych gminy Łobez nasza szkoła uczestniczyła po raz pierwszy. Dlatego też nasze stoisko oraz oferta edukacyjna kształconych zawodów spotkały się z dużym zainteresowaniem. Prezentacja szkoły w formie multimedialnej – skierowana wyłącznie do uczniów gimnazjalnych klas trzecich – była uwieńczeniem promocji.

Wierzymy, że poprzez wspólne działanie pomogliśmy młodym mieszkańcom miasta i gminy Łobez w wyborze ścieżki zawodowej. Być może już od września będą poznawać z nami tajniki nie tylko sztuki ogrodniczej…. ZAPRASZAMY :))