NASZA SZKOŁA NA KOLEJNYCH TARGACH EDUKACYJNYCH

DSC00684Trwa kampania informacyjna dla przyszłych absolwentów gimnazjów. Przedstawiciele szkół ponadgimnazjalnych prezentują kierunki kształcenia podczas różnych targów, wystaw czy warsztatów.
I tak Ochotniczy Hufiec Pracy po raz kolejny organizuje TARGI EDUKACYJNE w kilku większych miejscowościach naszego województwa.

W ostatnim czasie gościliśmy w Pyrzycach (08.04.2015r.) oraz w Dębnie (16.04.2015r.). Targi Edukacyjne to możliwość przedstawienia młodzieży z terenu województwa zachodniopomorskiego oferty edukacyjnej naszej szkoły.

Po drodze do Dębna gościliśmy w Gimnazjum w Myśliborzu. Panie Anna Krakowiak i Andżelika Szczęch – Kaczorkiewicz prezentowały uczniom zawody i kierunki, w których prowadzimy nabór na kolejny rok szkolny. Spotkały się z zainteresowaniem i życzliwym przyjęciem.

Przed nami Targi Edukacyjne w Choszcznie, Policach, Łobzie… Zainteresowanych kształceniem w Centrum Edukacji Ogrodniczej zapraszamy do odwiedzenia naszych stanowisk.

Targi Edukacyjne Dębno – foto galeria.

Targi Edukacyjne Pyrzyce – foto galeria.