WIGILIA’2014

_MG_8003W przedświąteczny czas – 19 grudnia 2014 roku (piątek) – tradycyjnie w naszej szkole odbyła się Wigilia Szkolna, na którą – oprócz nauczycieli i pracowników szkoły – licznie przybyli również zaproszeni emeryci.

Pani Lila Pławińska, dyrektor szkoły, złożyła wszystkim zebranym życzenia świąteczne, przypominając jednocześnie czym ten magiczny czas zbliżających się Świąt powinien być dla każdego człowieka. W końcu nastąpiła kulinarna atrakcja spotkania. Nasza wspaniała „Kuchnia” przygotowała tradycyjny barszcz i pierogi z kapustą i grzybami, rybę po grecku, sałatkę i śledzie. Nie zabrakło też świątecznych wypieków – dzieła uczniów z zaprzyjaźnionego „Gastronomika” (Zespół Szkół Nr 6). Pani dyrektor – w imieniu Mikołaja – przekazała wszystkim obecnym drobne, słodkie upominki. Zebrani w stołówce nauczyciele, pracownicy i emeryci wspólnie śpiewali kolędy. Spotkanie przebiegło w miłym, świątecznym nastroju i każdy poczuł przedsmak prawdziwej Wigilii Bożego Narodzenia.