KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK 2014

_MG_7930Kolędowanie w przeddzień świąt Bożego Narodzenia to tradycja w naszej szkole. Z tej okazji. Z tej okazji 19 grudnia 2014 odbyło się spotkanie uczniów, aby przywołać ducha nadchodzących świąt. Grupa artystyczna – prowadzona przez pana Józefa Majkowskiego – przygotowała krótki program artystyczny, który był preludium do międzyklasowego konkursu „Kolęd i pastorałek”. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami prezentowali własne interpretacje pieśni bożonarodzeniowych, które były ocenianie przez grono pedagogiczne. Największe emocje wzbudził występ reprezentantów klasy III ZSZ, którzy zajęli I miejsce.

W trakcie spotkania zostały również rozdane dyplomy i nagrody. W ten sposób podsumowano wydarzenia, które odbyły się w szkole w pierwszym półroczu. Ostatnią z nich był konkurs na „Najładniej udekorowaną salę”. Jury w składzie Lila Pławińska – dyrektor szkoły, Marzanna Tomkiewicz – Dziadosz, Anna Badowska, Tadeusz Ledwoń i Tomasz Jabłoński wyłoniło następujących finalistów:

I miejsce         klasy II TO i II TK         sala 45,

II miejsce        klasa III ZSZ                sala M 1,

III miejsce       klasy III TK i III TA       sala 38.

Na zakończenie spotkania bożonarodzeniowego odbyło się wspólne kolędowanie. Panowała miła i świąteczna atmosfera. A potem odbyły się klasowe spotkania świąteczne.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego życzymy wszystkim Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2015.