Projekt Szkoła Współpracy- szkolenie Stargard Szczeciński


OLYMPUS DIGITAL CAMERA
     Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie znalazło się wśród 1034 szkół i przedszkoli z całej Polski w projekcie „ Szkoła Współpracy”. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły. W dniach 23 i 24 czerwca 2014 roku w Stargardzie Szczecińskim sześcioosobowy zespół naszej szkoły ( 2 uczniów, 2 rodziców, 2 nauczycieli) wziął udział w szkoleniu, którego celem jest wzmocnienie współpracy nauczycieli, uczniów i rodziców w szkołach. Uczniowie, rodzice i nauczyciele pracowali w osobnych grupach. Szkolenie to było przygotowaniem do warsztatów, które odbędą się we wrześniu. Wszystkie zespoły biorące udział w szkoleniu dostały do realizacji zadanie domowe: przeprowadzenie debat w każdej z grup osobno. Wspólne pytanie dla wszystkich debat to: co powinno się zmienić, żeby zarówno uczniowie, jak i rodzice chcieli się angażować w życie szkoły, byli aktywni, mieli poczucie wpływu i dobrze czuli się w „ NASZEJ SZKOLE”.

k do strony projektów CEO

                                                                                                                                                                                                                                                                    M. Adler-Natkaniec