LEŚNE SOBOTY’2014 – ZAKOŃCZENIE

Podziekowanie_lesnesoboty14 czerwca 2014 roku nasza szkoła gościła uczestników „Leśnych Sobót” – cyklu imprez turystycznych – organizowanych przez Pałac Młodzieży w Szczecinie. Było to podsumowanie całorocznych wypraw do Puszczy Wkrzańskiej i Puszczy Bukowej. Ostatnia – 899 sobota – miała miejsce w Zdrojach w okolicach m.in. naszej szkoły. Wzięło w niej udział ponad 100 uczestników z rodzicami i opiekunami. „Rajdowicze” dotarli do nas nieco przemoczeni, gdyż tego dnia od rana mocno padało. Nie zniechęciło ich to do dalszej zabawy, a gorąca herbata i słodki poczęstunek dodały im siły. W dalszej części spotkania pogoda zupełnie się odmieniła, wyjrzało słońce, przestał padać. Dzięki temu wszystkie zaplanowane konkurencje sportowe i konkursy mogły się odbyć. Urokliwy teren naszej szkoły sprawił, że goście czuli się tu bardzo dobrze, podkreślali, że chętnie tu powrócą. Na koniec spotkania Pani Katarzyna Lubińska, wicedyrektor Pałacu Młodzieży podziękowała uczestnikom za wspólną zabawę, a nam – za gościnę. Wyraziła też nadzieję i chęć na kolejne takie spotkanie.

Pałac Młodzieży – Leśne Soboty – link do strony