„Kultura bezpieczeństwa” – program edukacyjny Państwowej Inspekcji Pracy

P11_30210W dniu 12 czerwca 2014 roku uczniowie naszej szkoły:  Eliza Piesik – klasa III TK,  Kacper Bartosiński – klasa III TK  i  Filip Senske – klasa III TO, pod opieką nauczyciela – Pana Tadeusza Ledwonia, uczestniczyli w Dniu Otwartym Okręgowego Inspektoratu Pracy w Szczecinie przy ul. Pszczelnej 7.

W trakcie spotkania odbyło się podsumowanie udziału szkół w roku szkolnym 2013/2014 w programie edukacyjnym pt. „Kultura bezpieczeństwa”. Był to program, którego inicjatorem i organizatorem była Państwowa Inspekcja Pracy. Przedstawicielom szkół zostały wręczone zaświadczenia i podziękowania za uczestnictwo we wspomnianym projekcie. W programie spotkania odbyły się również pokazy i warsztaty z zakresu użytkowania środków ochrony indywidualnej, zasad udzielania pierwszej pomocy, zapobiegania powstawania dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego i powikłaniom układu oddechowego.

Spotkanie zakończyło się miłym akcentem. Młodzież została obdarowana upominkami, a następnie udała się na poczęstunek. Była to okazja nie tylko do zdobycia nowych umiejętności, ale przede wszystkim – do wymiany doświadczeń. Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂