16. TARGI ROŚLIN I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU MIASTO OGRÓD – Zielony design

image(111)W dniach 25 – 27 kwietnia w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich odbyły się Targi MIASTO OGRÓD – Zielony design, na których nauczyciele i uczniowie zaprezentowali ofertę edukacyjną i sprzedażowo – doradczą naszej Szkoły.

Na naszym stoisku nr 9 zwiedzający mieli okazję nieodpłatnie uzyskać wiele praktycznych porad, dotyczących pielęgnacji roślin czy planowania ogrodu. Jednocześnie konsultacjom ogrodniczym towarzyszyły warsztaty wikliniarskie i florystyczne, które przyciągały gości przyglądających się technice wyplatania koszyków czy układania kompozycji kwiatowych. W pierwszym dniu targów nasi uczniowie wzięli również udział w konferencji z cyklu ,,Woda i zieleń w mieście” pod hasłem: ,,Rola światła i wody w aranżacjach terenów zieleni”.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i profesjonalną obsługę stoiska oraz tym, którzy nas licznie odwiedzili!

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ I DO STRONY TARGÓW :))