KIERMASZ JESIENNY’2021 -Kiermasz Ciast

23 października 2021 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ogrodniczego odbył się Jesienny Kiermasz Ogrodniczy. Towarzyszył mu po raz piąty Kiermasz Ciast pod opieką i pomysłodawczynią – Panią Karoliną Lis-Jordan. Do zbiórki przeprowadzonej podczas Kiermaszu Jesiennego przez Koło Wolontariatu przyłączyła się również Rada Rodziców. Doskonałym pomysłem na zachęcenie odwiedzających do uczestniczenia w zbiórce i zrealizowaniu celu okazały się domowej roboty wypieki, które przygotowali nasi uczniowie i ich rodzice. Nauczyciele ZS CKR, zwabieni pięknymi zapachami domowych wypieków, również wsparli tę inicjatywę, przez co podczas trzech godzin zniknęła zawartość wszystkich blaszek😊! Dzięki tej kulinarnej ofercie udało się nam po raz kolejny pozyskać środki finansowe, które zostaną przeznaczone na zakup niezbędnych  artykułów niemowlęcych na rzecz Domu Samotnej Matki w Karwowie.

Wszystkim uczniom a w szczególności rodzicom, którzy byli fundatorami własnoręcznie upieczonych ciast,  gorąco  DZIĘKUJEMY!