KONKURS KOLĘD’2019

Wspólne świętowanie Bożego Narodzenia to wieloletnia tradycja w naszej szkole. Jak co roku z tej okazji 20 grudnia odbył się „Konkurs Kolęd”, którego aranżację przygotowała grupa muzyczna pod kierunkiem pana Józefa Majkowskiego. Rozgrzała ona nasze gardła i nastroje, po czym można było przejść do kulminacji programu, czyli wokalnych potyczek naszych uczniów. Jury w składzie: Lila Pławińska-Kopeć, Tadeusz Ledwoń, Andrzej Fidos, nie miało łatwego zadania, gdyż wszystkie występujące drużyny były dobrze przygotowane. Ostatecznie wyniki przedstawiają się następująco:

  • I miejsce – klasa 1 tk/to,
  • II miejsce – klasa 1 tw,
  • III miejsce – klasa 1 TW.

W trakcie imprezy został również rozstrzygnięty konkurs na najciekawszą świąteczną dekorację sal lekcyjnych. Oto wyniki: