FESTIWAL DYNI

Kolejny sezon ogrodniczy dobiega końca, a w naszej szkole w ramach podsumowań oraz promocji dokonań, zorganizowano Jesienny Kiermasz, któremu towarzyszy od kilku lat Międzyszkolny Festiwal Dyni. Jest to konkurs polegający na tym, iż każda klasa ozdabia na różne sposoby dynie, a uczniowie na zajęciach praktycznych przygotowują stoisko wystawowe. Uczestnicy konkursu mieli możliwość wykazania się kreatywnością i różnymi technikami ozdabiania tego jakże wartościowego warzywa. Uczniowie stworzyli małe dzieła sztuki, które następnie sprzedawano podczas Jesiennego Kiermaszu. Wybór najpiękniejszej dyni był trudny, jednak jury w czteroosobowym składzie, któremu przewodniczyła Pani Dyrektor Lila Pławińska-Kopeć, wyłoniło zwycięzców:

I miejsce – SP 71 w Szczecinie, grupa O Smerfy,
II miejsce – klasa I TWg CEO,
III miejsce – klasa IV TK CEO.

Za pomysłowość i oryginalność jury zdecydowało wyróżnić dodatkowo dwie prace:
wyróżnienie: I TWg;
wyróżnienie: IV TK.

Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy i zapraszamy do fotogalerii oraz na Instagram szkolny: centrum_edukacji_ogrodniczej.

O terminie rozdania dyplomów i nagród poinformujemy na stronie ceogr.edu.pl lub telefonicznie.