KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

Tegoroczny udział naszych uczniów w XLIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych został przypieczętowany sukcesem. Zaszczyt reprezentowania naszej szkoły w finale Olimpiady przypadł Patrykowi Andrzejewskiemu w bloku „ogrodnictwo” i Gracjanowi Falkowskiemu w bloku „architektura krajobrazu”. Eliminacje centralne w tym roku odbyły się w Hańczowej (województwo małopolskie) w dniach 7-8 czerwca. W wyniku zaciętych rozgrywek Patryk zajął V miejsce i uzyskał tytuł „laureata”, a Gracjan uplasował się na XII miejscu z tytułem „finalisty”. Patryk został dodatkowo wyróżniony za swoje osiągnięcie przez BNP Paribas Bank Polska S.A. i Fundację BNP Paribas poprzez wpisanie na listę stypendystów programu „AGROTALENTY”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!