SPOTKANIE Z PROFESJONALISTĄ

W ramach realizacji planu szkolnego doradztwa zawodowego odbyło się „Spotkanie z profesjonalistą”. Zaproszonym gościem był Pan Bartek Wolski, właściciel autorskiej pracowni architektonicznej w Szczecinie, specjalizującej się w projektowaniu wnętrz i krajobrazu. Prelegent chętnie opowiadał o specyfice zawodu architekta krajobrazu, urokach i trudnościach, jakie doświadcza młody przedsiębiorca starający się wejść na rynek i go zdobyć. Właściciel firmy zaprezentował swoje dokonania, przedstawiając wiele ciekawych projektów, w tym zwycięskich prac konkursowych. Więcej informacji można uzyskać odwiedzając stronę: http://bartekwolski.pl/.

Uczniowie mieli możliwość zadawania pytań, dotyczących przyszłej pracy w zawodzie, w szczególności możliwości i konieczności zdobywania dodatkowych kwalifikacji i kompetencji zawodowej. Efektem spotkania jest zadeklarowanie przez gościa gotowości i chęci pomocy – zwłaszcza doradztwa – dla osób rozpoczynających pracę w branży projektowej. Prezentacja ta odbyła się 7 lutego 2017 roku. Na kolejne „Spotkanie z profesjonalistą” zapraszamy już za miesiąc.