KONKURS PIOSENKI WŁOSKIEJ „MUSICALIAMO”

unnamed (1)20 października XI Liceum Ogólnokształcące – pod patronatem Katedry Italianistyki Uniwersytetu Szczecińskiego i w ramach XV Tygodnia Języka Włoskiego na Świecie – zorganizowało międzyszkolny konkurs piosenki włoskiej. Nasza uczennica klasy 3TK – Sandra Kwiatkowska zajęła w tym konkursie drugie miejsce za wykonanie trudnej piosenki pt. „Occhi profondo”. Sandrze szczerze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Przy okazji zachęcamy innych uczniów – nieśmiałych również – do szerszych konfrontacji swoich umiejętności wokalnych i muzycznych. W każdym zawodzie, a już szczególnie u architektów, ogrodników czy weterynarzy, bardzo ważny jest wszechstronny i harmonijny rozwój, wszak „nie samym chlebem człowiek żyje”.

unnamed (2)  unnamed