KONKURS ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU „Opracowanie koncepcji zagospodarowania wybranego terenu osiedla KIJEWO w Szczecinie”

2015-03-24 10.08.42W piątek, tj. 10.04.2015 roku, jury złożone z: przedstawicieli Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Płonia”, Dyrektor CEO oraz opiekuna konkursu szkolnego – pani Joanny Sylwestrzak, ogłosiło wyniki konkursu na projekt zagospodarowania podwórka na jednym ze szczecińskich osiedli. Za najlepsze prace projektowe komisja konkursowa uznała koncepcje:

I miejsce – Aleksandry Piotrowskiej, klasa IV TK, praca nr 13,

II miejsce – Elizy Piesik,  klasa IV TK, praca nr 6,

III miejsce – Mileny Gutowskiej, klasa III TK.

Jury wyróżniło prace:

Pauliny Ogonowskiej, klasa IV TK, praca nr 3,

Michała Tyrchy, klasa III TK praca nr 2.

Nagrody oraz dyplomy zostaną rozdane 24.04.2015 roku podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego klas czwartych.

Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział i wspaniałe prace pełne pomysłów.