„Ogrodnicza” dla Szczecina

SAM_0287Od ponad 10 lat uczniowie naszej szkoły opiekują się terenem zieleni przy Parafii Archikatedralnej p.w. Św. Jakuba Apostoła przy ulicy Wyszyńskiego. Na „skarpie” znajduje się symboliczna mapa Polski, która wiosną i latem przyciąga uwagę barwami kwitnących kwiatów. Dzięki zabiegom wykonywanym przez naszych podopiecznych, miejsce to jest ozdobą jednego z najpiękniejszych zabytków naszego miasta. I tak 07 kwietnia 2014 roku uczniowie klasy III TK w ramach zajęć praktycznych wyjazdowych porządkowała po okresie zimowym wspomniany teren.

W podziękowaniu za wykonaną pracę, młodzież otrzymała od Proboszcza drobny poczęstunek oraz miała możliwość zwiedzenia Katedry i oglądania panoramy miasta z wieży katedralnej. Wszyscy powrócili w dobrym humorze i z poczuciem dobrze wykonanej pracy na rzecz upiększenia naszego Szczecina.

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂