Ogrody pływające – czyli Szczecin 2050

2014-03-07 12.57.50Miło nam poinformować o sukcesie naszej uczennicy Aleksandry Piotrowskiej, z klasy III TK, która zajęła I miejsce w Miejskim Konkursie Twórczości Plastycznej i Literackiej „Ogrody pływające – czyli Szczecin 2050”. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Sportowych im. Sportowców Ziemi Szczecińskiej w Szczecinie.

Projekt koncepcyjny wizji Szczecina w 2050 roku zdobył pierwsze miejsce w kategorii: prace malarskie, rysunkowe i collage – klasy ponadgimnazjalne: http://planetasztuki.pl/2014/03/18/wyniki-iv-edycji-konkursu-ogrody-plywajace-czyli-szczecin-2050/.
Opiekunem merytorycznym pracy konkursowej Aleksandry była p. Joanna Sylwestrzak.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!

Dnia 3 kwietnia 2014 roku w XII Liceum Ogólnokształcącym Zespołu Szkół Sportowych im. Sportowców Ziemi Szczecińskiej odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom konkursu pt. „Ogrody pływające – czyli Szczecin 2050”. Przedmiotem zmagań uczniów szczecińskich szkół były prace plastyczne (m.in. prace przestrzenne, grafika komputerowa) oraz literackie (list, wiersz, opowiadanie), przedstawiające wizję Szczecina w 2050 roku.

Wśród zwycięzców znalazła się uczennica naszej szkoły – Aleksandra Piotrowska z klasy III TK, która odebrała nagrodę z rąk Zastępcy Prezydenta Miasta Szczecin – Krzysztofa Soski za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii szkoły artystyczne.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂