Europejscy Wolontariusze w CEO!!!

Już po raz drugi w ramach programu Erasmus+ Wolontariat Europejski wolontariusze z różnych krajów odwiedzili Centrum Edukacji Ogrodniczej. 29.03.2019 roku nasza szkoła ponownie gościła Mirę z Niemiec oraz Mariję z Ukrainy. Wolontariuszki poprowadziły ciekawe zajęcia dla młodzieży dotyczące wolontariatu oraz opowiadały ciekawostki o swoich krajach i kulturach. Nasi trzecioklasiści bardzo aktywnie uczestniczyli w dwugodzinnych warsztatach oraz starali się pokonywać bariery nie tylko w komunikacji w obcym języku, ale przede wszystkim w komunikacji międzykulturowej.

Spotkanie to było kolejną okazją do szlifowania swoich umiejętności językowych. Zmotywowało naszych uczniów do dalszej nauki języka niemieckiego i angielskiego.

Wolontariuszkom dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy ponownie!!!!