DNI OTWARTE’ MARZEC 2019

Drugi dzień z cyklu dni otwartych, organizowanych w Centrum Edukacji Ogrodniczej, odbył się 27 marca. Pasjonaci zwierząt i roślin uczestniczyli w warsztatach przybliżających kierunki kształcenia. Wszyscy zainteresowani mogli zdobyć pierwsze praktyczne szlify w wybranym przez siebie zawodzie poprzez rozpoznawanie roślin, wykonywanie nasadzeń, projektowanie terenu lub badanie zwierząt. Zajęcia prowadzone przez nauczycieli i uczniów cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że utwierdziły uczestników w ich wyborze drogi kariery zawodowej.

Dziękujemy za przybycie i aktywne uczestnictwo, a pozostałych serdecznie zapraszamy na kolejne Dni Otwarte szkoły, które odbędą się 25.04.2019r. oraz 11.05.2019r. w Centrum Edukacji Ogrodniczej. W tym drugim dniu będzie można skorzystać również z oferty Wiosennego Kiermaszu Ogrodniczego.