Targi Szkół – Pyrzyce 2019

Po raz kolejny Centrum Edukacji Ogrodniczej wzięło udział w Targach Edukacyjnych w Pyrzycach, gdzie zaprezentowaliśmy ofertę edukacyjną naszej szkoły. Młodzież w składzie: Magdalena Rorbach, Natalia Leśniak, Karolina Majewska, Jakub Sterna, Arkadiusz Sobański oraz Patryk Andrzejewski z ogromnym zaangażowaniem opowiadała o szkole, kierunkach kształcenia, nauczycielach, praktykach, trudnościach, ale także humorystycznej stronie życia szkolnego. Stoisko CEO przyniosło ze sobą powiew wiosny w formie aranżacji kwiatowych, udowadniając tym samym potrzebę kształcenia specjalistów w zakresie zawodów rolniczych. Odnotowaliśmy sporą grupę zainteresowanych naszymi kierunkami kształcenia. Zobaczymy niedługo, ilu młodych adeptów przekroczy progi naszej szkoły… Już dziś serdecznie zapraszamy 🙂