Plan lekcji obowiązuje od 04_11_2019r.


2 BS m2 BS o1 tk1 to1 tw
1 TK1 TW2 TK2 TO2 TW
3 TK3 TO3 TW4 TK4 TO
4 TW


2 BS m
Data publikacji: 03.11.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 pojazdy rolnicze
Kania
M 1
jęz. niem. 2
Lis-Jordan
B 1
j. niem. w technice roln.
Lis-Jordan
B 1
przepisy ruchu drogowego
Ledwoń
M 1
jęz. niem. 1
Lis-Jordan
B 1
8.55 pojazdy rolnicze
Kania
M 1
jęz. niem. 2
Lis-Jordan
B 1
godzina wychowawcza
Wyka
46
działalność gospodarcza w branży mech.-r
Andrzejewska
A 2
jęz. niem. 1
Lis-Jordan
B 1
9.50 zp - eksploatacja maszyn rolniczych
Kania
M 1
historia
Gruszkowski
38
język polski
Obszańska
43
zp - eksploatacja pojazdów rolniczych
Fidos
GP^
matematyka
Rutecka-Kosińska
44
10.55 zp - eksploatacja maszyn rolniczych
Kania
M 1
religia
Klimek
45
język polski
Obszańska
43
zp - eksploatacja pojazdów rolniczych
Fidos
GP^
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
11.50 zp - eksploatacja maszyn rolniczych
Kania
M 1
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
religia
Klimek
46
zp - eksploatacja pojazdów rolniczych
Fidos
GP^
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
12.45 zp - eksploatacja maszyn rolniczych
Kania
M 1
podstawy konstrukcji maszyn
Fidos
M 1
maszyny rolnicze
Fidos
M 2
zp - eksploatacja pojazdów rolniczych
Fidos
GP^
wychowanie fizyczne
Jabłoński
basen
13.45 zp - eksploatacja maszyn rolniczych
Kania
M 1
podstawy konstrukcji maszyn
Fidos
M 1
maszyny rolnicze
Fidos
M 2
zp - eksploatacja pojazdów rolniczych
Fidos
GP^
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
14.35          
15.30          



2 BS o
Data publikacji: 03.11.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 sadownictwo i szkółkarstwo
Wyka
46
jęz. niem. 2
Lis-Jordan
B 1
sadownictwo i szkółkarstwo
Wyka
46
rośliny ozdobne
Galacka-Rajchel
45
jęz. niem. 1
Lis-Jordan
B 1
8.55 warzywnictwo
Wyka
46
jęz. niem. 2
Lis-Jordan
B 1
godzina wychowawcza
Wyka
46
rośliny ozdobne
Galacka-Rajchel
45
jęz. niem. 1
Lis-Jordan
B 1
9.50 zp-g.1
Masny
GD
zp-g.2
Woźniak
GD 1
zp-g.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
historia
Gruszkowski
38
język polski
Obszańska
43
zp-gr.1
Masny
GD
zp-gr.2
Woźniak
GD 1
zp-gr.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
matematyka
Rutecka-Kosińska
44
10.55 zp-g.1
Masny
GD
zp-g.2
Woźniak
GD 1
zp-g.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
religia
Klimek
45
język polski
Obszańska
43
zp-gr.1
Masny
GD
zp-gr.2
Woźniak
GD 1
zp-gr.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
11.50 zp-g.1
Masny
GD
zp-g.2
Woźniak
GD 1
zp-g.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
religia
Klimek
46
zp-gr.1
Masny
GD
zp-gr.2
Woźniak
GD 1
zp-gr.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
12.45 zp-g.1
Masny
GD
zp-g.2
Woźniak
GD 1
zp-g.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
    zp-gr.1
Masny
GD
zp-gr.2
Woźniak
GD 1
zp-gr.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
wychowanie fizyczne
Jabłoński
basen
13.45 zp-g.1
Masny
GD
zp-g.2
Woźniak
GD 1
zp-g.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
    zp-gr.1
Masny
GD
zp-gr.2
Woźniak
GD 1
zp-gr.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
14.35 zp-g.1
Masny
GD
zp-g.2
Woźniak
GD 1
zp-g.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
    zp-gr.1
Masny
GD
zp-gr.2
Woźniak
GD 1
zp-gr.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
 
15.30          



1 tk
Data publikacji: 03.11.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 j. ang. 1
Krupińska
B 2
j. niem. 2
Lis-Jordan
B 1
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
świetlica
bezpieczeństwo i higiena pracy
Kania
M 1
informatyka
Sosnowski
52
ekonomia w praktyce
Andrzejewska
świetlica
8.55 j. ang. 1
Krupińska
B 2
j. niem. 2
Lis-Jordan
B 1
ekonomia w praktyce
Andrzejewska
świetlica
biologia
Binkiewicz - Darcz
świetlica
j. niem. 1
Lis-Jordan
B 1
j. ang. 2
Krupińska
B 2
rośliny ozdobne
Galacka-Rajchel
45
9.50 chemia
Adler-Natkaniec
świetlica
zp - produkcja roślin ozdobnych
Sylwestrzak
GD
zp - podst. techniki
Kania
GD 1
historia
Gruszkowski
świetlica
j. niem. 1
Lis-Jordan
B 1
j. ang. 2
Krupińska
B 2
język polski
Obszańska
świetlica
10.55 matematyka
Rutecka-Kosińska
świetlica
zp - produkcja roślin ozdobnych
Sylwestrzak
GD
zp - podst. techniki
Kania
GD 1
fizyka
Sosnowski
świetlica
filozofia
Możdżeń
świetlica
język polski
Obszańska
świetlica
11.50 godzina wychowawcza
Krupińska
świetlica
zp - produkcja roślin ozdobnych
Sylwestrzak
GD
zp - podst. techniki
Kania
GD 1
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
świetlica
matematyka
Rutecka-Kosińska
świetlica
podstawy ogrodnictwa
Ledwoń
M 1
12.45 edukacja dla bezpieczeństwa
Binkiewicz - Darcz
świetlica
zp - produkcja roślin ozdobnych
Sylwestrzak
GD
zp - podst. techniki
Kania
GD 1
język polski
Obszańska
43
matematyka
Rutecka-Kosińska
świetlica
historia
Gruszkowski
świetlica
13.45 religia
Klimek
świetlica
zp - produkcja roślin ozdobnych
Sylwestrzak
GD
zp - podst. techniki
Kania
GD 1
wf - gr. 1
Jabłoński
sala gimn.
wf - gr. 2
Pławińska
boisko
doradztwo zawodowe
Jasiejko
świetlica
podstawy projekt. terenów zieleni
Woźniak
46
14.35   zp - produkcja roślin ozdobnych
Sylwestrzak
GD
zp - podst. techniki
Kania
GD 1
wf - gr. 1
Jabłoński
sala gimn.
wf - gr. 2
Pławińska
boisko
religia
Klimek
świetlica
podstawy projekt. terenów zieleni
Woźniak
46
15.30     wf - gr. 1
Jabłoński
sala gimn.
wf - gr. 2
Pławińska
boisko
   



1 to
Data publikacji: 03.11.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 j. ang. 1
Krupińska
B 2
j. niem. 2
Lis-Jordan
B 1
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
świetlica
bezpieczeństwo i higiena pracy
Kania
M 1
sadownictwo i szkółkarstwo
Wyka
46
ekonomia w praktyce
Andrzejewska
świetlica
8.55 j. ang. 1
Krupińska
B 2
j. niem. 2
Lis-Jordan
B 1
ekonomia w praktyce
Andrzejewska
świetlica
biologia
Binkiewicz - Darcz
świetlica
j. niem. 1
Lis-Jordan
B 1
j. ang. 2
Krupińska
B 2
informatyka
Sosnowski
52
9.50 chemia
Adler-Natkaniec
świetlica
zp - podstawy ogrodnictwa
Kaczorkiewicz
GP
zp - podst. techniki
Ledwoń
GP*
historia
Gruszkowski
świetlica
j. niem. 1
Lis-Jordan
B 1
j. ang. 2
Krupińska
B 2
język polski
Obszańska
świetlica
10.55 matematyka
Rutecka-Kosińska
świetlica
zp - podstawy ogrodnictwa
Kaczorkiewicz
GP
zp - podst. techniki
Ledwoń
GP*
fizyka
Sosnowski
świetlica
filozofia
Możdżeń
świetlica
język polski
Obszańska
świetlica
11.50 godzina wychowawcza
Krupińska
świetlica
zp - podstawy ogrodnictwa
Kaczorkiewicz
GP
zp - podst. techniki
Ledwoń
GP*
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
świetlica
matematyka
Rutecka-Kosińska
świetlica
podstawy ogrodnictwa
Ledwoń
M 1
12.45 edukacja dla bezpieczeństwa
Binkiewicz - Darcz
świetlica
zp - podstawy ogrodnictwa
Kaczorkiewicz
GP
zp - podst. techniki
Ledwoń
GP*
język polski
Obszańska
43
matematyka
Rutecka-Kosińska
świetlica
historia
Gruszkowski
świetlica
13.45 religia
Klimek
świetlica
zp - podstawy ogrodnictwa
Kaczorkiewicz
GP
zp - podst. techniki
Ledwoń
GP*
wf - gr. 1
Jabłoński
sala gimn.
wf - gr. 2
Pławińska
boisko
doradztwo zawodowe
Jasiejko
świetlica
rośliny ozdobne
Galacka-Rajchel
45
14.35   zp - podstawy ogrodnictwa
Kaczorkiewicz
GP
zp - podst. techniki
Ledwoń
GP*
wf - gr. 1
Jabłoński
sala gimn.
wf - gr. 2
Pławińska
boisko
religia
Klimek
świetlica
podstawy techniki
Ledwoń
M 1
15.30     wf - gr. 1
Jabłoński
sala gimn.
wf - gr. 2
Pławińska
boisko
   



1 tw
Data publikacji: 03.11.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 informatyka gr. 1
Sosnowski
52
kompetencje społeczne
Andrzejewska
A 2
informatyka gr. 2
Sosnowski
52
edukacja dla bezpieczeństwa
Binkiewicz - Darcz
50
doradztwo zawodowe
Jasiejko
38
8.55 fizyka
Sosnowski
49
anatomia i fizjologia zwierząt
Skólmowska-Kopczyńska
38
język polski
Obszańska
43
anatomia i fizjologia zwierząt
Skólmowska-Kopczyńska
51
chów zwierząt
Muszczyński
M 2
9.50 j. niem. 1
Lis-Jordan
B 1
j. ang. 2
Krupińska
B 2
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
biologia
Binkiewicz - Darcz
50
filozofia
Możdżeń
świetlica
chów zwierząt
Muszczyński
M 2
10.55 j. niem. 1
Lis-Jordan
B 1
j. ang. 2
Krupińska
B 2
język polski
Obszańska
43
bezpieczeństwo i higiena pracy
Kania
M 2
j. ang. 1
Krupińska
B 2
j. niem. 2
Lis-Jordan
B 1
z.prakt. 1
Jankowska
lecznica
z.prakt. 2
Skólmowska-Kopczyńska
gab. wet.
z.prakt. 3
Muszczyński
M 2
11.50 chemia
Adler-Natkaniec
M 2
język polski
Obszańska
43
matematyka
Sosnowski
49
j. ang. 1
Krupińska
B 2
j. niem. 2
Lis-Jordan
B 1
z.prakt. 1
Jankowska
lecznica
z.prakt. 2
Skólmowska-Kopczyńska
gab. wet.
z.prakt. 3
Muszczyński
M 2
12.45 historia
Gruszkowski
38
historia
Gruszkowski
38
matematyka
Sosnowski
49
wf - gr. 1
Jabłoński
boisko
wf - gr. 2
Rudnik
sala gimn.
z.prakt. 1
Jankowska
lecznica
z.prakt. 2
Skólmowska-Kopczyńska
gab. wet.
z.prakt. 3
Muszczyński
M 2
13.45 biologia
Binkiewicz - Darcz
50
matematyka
Sosnowski
49
ekonomia w praktyce
Andrzejewska
A 2
wf - gr. 1
Jabłoński
boisko
wf - gr. 2
Rudnik
sala gimn.
z.prakt. 1
Jankowska
lecznica
z.prakt. 2
Skólmowska-Kopczyńska
gab. wet.
z.prakt. 3
Muszczyński
M 2
14.35 godzina wychowawcza
Obszańska
43
religia
Klimek
45
ekonomia w praktyce
Andrzejewska
A 2
wf - gr. 1
Jabłoński
boisko
wf - gr. 2
Rudnik
sala gimn.
z.prakt. 1
Jankowska
lecznica
z.prakt. 2
Skólmowska-Kopczyńska
gab. wet.
z.prakt. 3
Muszczyński
M 2
15.30     religia
Klimek
44
   



1 TK
Data publikacji: 03.11.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 religia
Klimek
44
informatyka gr. 1
Sosnowski
52
edukacja dla bezpieczeństwa
Binkiewicz - Darcz
50
  rośliny ozdobne
Galacka-Rajchel
45
8.55 chemia
Adler-Natkaniec
M 2
bezpieczeństwo i higiena pracy
Kania
M 1
religia
Klimek
45
wf - g. 1
Rudnik
boisko
wf - g. 2
Jabłoński
sala gimn.
podstawy projekt. terenów zieleni
Woźniak
46
9.50 historia
Gruszkowski
38
fizyka
Sosnowski
49
zp - produkcja roślin ozdobnych
Galacka-Rajchel
GD
zp - podstawy techniki
Ledwoń
GD 1
wf - g. 1
Rudnik
boisko
wf - g. 2
Jabłoński
sala gimn.
matematyka
Sosnowski
49
10.55 historia
Gruszkowski
38
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
zp - produkcja roślin ozdobnych
Galacka-Rajchel
GD
zp - podstawy techniki
Ledwoń
GD 1
wf - g. 1
Rudnik
boisko
wf - g. 2
Jabłoński
sala gimn.
matematyka
Sosnowski
49
11.50 godzina wychowawcza
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
j. ang. 1
Krupińska
B 2
j. niem. 2
Rudnik
46
zp - produkcja roślin ozdobnych
Galacka-Rajchel
GD
zp - podstawy techniki
Ledwoń
GD 1
język polski
Majkowski
44
wiedza o społeczeństwie
Gruszkowski
38
12.45 język polski
Majkowski
46
j. ang. 1
Krupińska
B 2
j. niem. 2
Rudnik
46
zp - produkcja roślin ozdobnych
Galacka-Rajchel
GD
zp - podstawy techniki
Ledwoń
GD 1
biologia
Binkiewicz - Darcz
50
podstawy ogrodnictwa
Ledwoń
M 1
13.45   j. ang. 2
Krupińska
B 2
j. niem. 1
Rudnik
46
zp - produkcja roślin ozdobnych
Galacka-Rajchel
GD
zp - podstawy techniki
Ledwoń
GD 1
wiedza o kulturze
Gruszkowski
38
język polski
Majkowski
czytelnia
14.35   j. ang. 2
Krupińska
B 2
j. niem. 1
Rudnik
46
zp - produkcja roślin ozdobnych
Galacka-Rajchel
GD
zp - podstawy techniki
Ledwoń
GD 1
  informatyka gr. 2
Sosnowski
52
15.30          



1 TW
Data publikacji: 03.11.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 chemia
Adler-Natkaniec
M 2
  wiedza o społeczeństwie
Gruszkowski
38
anatomia i fizjologia zwierząt
Skólmowska-Kopczyńska
51
rozród i inseminacja zwierząt
Muszczyński
50
8.55 religia
Klimek
44
fizyka
Sosnowski
49
j. ang. 1
Krupińska
B 2
j. niem. 2
Lis-Jordan
B 1
wf - g. 1
Rudnik
boisko
wf - g. 2
Jabłoński
sala gimn.
matematyka
Rutecka-Kosińska
44
9.50 chów i hodowla zwierząt
Muszczyński
50
religia
Klimek
43
j. ang. 1
Krupińska
B 2
j. niem. 2
Lis-Jordan
B 1
wf - g. 1
Rudnik
boisko
wf - g. 2
Jabłoński
sala gimn.
j. ang. 2
Krupińska
B 2
j. niem. 1
Lis-Jordan
B 1
10.55 chów i hodowla zwierząt
Muszczyński
50
wiedza o kulturze
Gruszkowski
38
zp-gr.1
Skólmowska-Kopczyńska
51
zp-gr.2
Muszczyński
M 1
zp-gr.3
weterynarz
lecznica
wf - g. 1
Rudnik
boisko
wf - g. 2
Jabłoński
sala gimn.
j. ang. 2
Krupińska
B 2
j. niem. 1
Lis-Jordan
B 1
11.50 historia
Gruszkowski
38
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
zp-gr.1
Skólmowska-Kopczyńska
51
zp-gr.2
Muszczyński
M 1
zp-gr.3
weterynarz
lecznica
historia
Gruszkowski
45
język polski
Obszańska
43
12.45 anatomia i fizjologia zwierząt
Skólmowska-Kopczyńska
51
edukacja dla bezpieczeństwa
Binkiewicz - Darcz
50
zp-gr.1
Skólmowska-Kopczyńska
51
zp-gr.2
Muszczyński
M 1
zp-gr.3
weterynarz
lecznica
godzina wychowawcza
Lis-Jordan
B 1
język polski
Obszańska
43
13.45 anatomia i fizjologia zwierząt
Skólmowska-Kopczyńska
51
matematyka
Rutecka-Kosińska
45
zp-gr.1
Skólmowska-Kopczyńska
51
zp-gr.2
Muszczyński
M 1
zp-gr.3
weterynarz
lecznica
język polski
Obszańska
43
informatyka gr. 1
Sosnowski
52
14.35 biologia
Binkiewicz - Darcz
50
informatyka gr. 2
Sosnowski
52
     
15.30          



2 TK
Data publikacji: 03.11.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 kształt. i proj. obiektów małej archit.
Woźniak
45
  godzina wychowawcza
Galacka-Rajchel
45
kształt. i proj. obiektów małej archit.
Woźniak
wiklina
 
8.55 kształt. i proj. obiektów małej archit.
Woźniak
45
z.prakt. 1
Galacka-Rajchel
wiklina
z.prakt. 2
Woźniak
GP"
wf - gr. 1
Jabłoński
sala gimn.
wf - gr. 2
Pławińska
boisko
kształt. i proj. obiektów małej archit.
Woźniak
wiklina
podejmowanie i prow. działal. gos.
Andrzejewska
A 2
9.50 proj., urz. i piel. rośl. ob.arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
z.prakt. 1
Galacka-Rajchel
wiklina
z.prakt. 2
Woźniak
GP"
wf - gr. 1
Jabłoński
sala gimn.
wf - gr. 2
Pławińska
boisko
matematyka
Rutecka-Kosińska
44
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
10.55 proj., urz. i piel. rośl. ob.arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
z.prakt. 1
Galacka-Rajchel
wiklina
z.prakt. 2
Woźniak
GP"
wf - gr. 1
Jabłoński
sala gimn.
wf - gr. 2
Pławińska
boisko
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
przepisy ruchu drogowego
Ledwoń
M 1
11.50 język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
z.prakt. 1
Galacka-Rajchel
wiklina
z.prakt. 2
Woźniak
GP"
język angielski
Krupińska
B 2
język polski
Obszańska
43
podstawy projekt. terenów zieleni
Woźniak
45
12.45 język angielski
Krupińska
B 2
z.prakt. 1
Galacka-Rajchel
wiklina
z.prakt. 2
Woźniak
GP"
matematyka
Rutecka-Kosińska
45
język polski
Obszańska
43
podstawy projekt. terenów zieleni
Woźniak
45
13.45 historia i społeczeństwo
Gruszkowski
38
z.prakt. 1
Galacka-Rajchel
wiklina
z.prakt. 2
Woźniak
GP"
matematyka
Rutecka-Kosińska
49
religia
Klimek
44
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
14.35 religia 1
Klimek
44
z.prakt. 1
Galacka-Rajchel
wiklina
z.prakt. 2
Woźniak
GP"
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
  rośliny ozdobne
Galacka-Rajchel
wiklina
15.30          



2 TO
Data publikacji: 03.11.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00     godzina wychowawcza
Galacka-Rajchel
45
warzywnictwo
Sylwestrzak
B 3
 
8.55     wf - gr. 1
Jabłoński
sala gimn.
wf - gr. 2
Pławińska
boisko
warzywnictwo
Sylwestrzak
B 3
podejmowanie i prow. działal. gos.
Andrzejewska
A 2
9.50 sadownictwo i szkółkarstwo
Wyka
46
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
wf - gr. 1
Jabłoński
sala gimn.
wf - gr. 2
Pławińska
boisko
matematyka
Rutecka-Kosińska
44
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
10.55 sadownictwo i szkółkarstwo
Wyka
46
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
wf - gr. 1
Jabłoński
sala gimn.
wf - gr. 2
Pławińska
boisko
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
przepisy ruchu drogowego
Ledwoń
M 1
11.50 język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
język angielski
Krupińska
B 2
język polski
Obszańska
43
rośliny ozdobne
Galacka-Rajchel
wiklina
12.45 język angielski
Krupińska
B 2
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
matematyka
Rutecka-Kosińska
45
język polski
Obszańska
43
rośliny ozdobne
Galacka-Rajchel
wiklina
13.45 historia i społeczeństwo
Gruszkowski
38
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
matematyka
Rutecka-Kosińska
49
religia
Klimek
44
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
14.35 religia 1
Klimek
44
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
   
15.30          



2 TW
Data publikacji: 03.11.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 chów i hodowla zwierząt
Muszczyński
50
rozród i inseminacja zwierząt
Muszczyński
51
rozród i inseminacja zwierząt
Muszczyński
51
matematyka
Rutecka-Kosińska
44
diagnostyka weterynaryjna
Ostaszewski
51
8.55 chów i hodowla zwierząt
Muszczyński
50
rozród i inseminacja zwierząt
Muszczyński
51
wf - gr. 1
Jabłoński
sala gimn.
wf - gr. 2
Pławińska
boisko
przepisy ruchu drogowego
Ledwoń
M 1
profilaktyka i leczenie chorób zwierząt
Jankowska
50
9.50 dzialalność gospodarcza w weterynarii
Andrzejewska
A 2
zp 1 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
zp 2 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Skólmowska-Kopczyńska
51
zp 3 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
weterynarz
lecznica
wf - gr. 1
Jabłoński
sala gimn.
wf - gr. 2
Pławińska
boisko
godzina wychowawcza
Skólmowska-Kopczyńska
51
profilaktyka i leczenie chorób zwierząt
Jankowska
50
10.55 dzialalność gospodarcza w weterynarii
Andrzejewska
A 2
zp 1 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
zp 2 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Skólmowska-Kopczyńska
51
zp 3 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
weterynarz
lecznica
wf - gr. 1
Jabłoński
sala gimn.
wf - gr. 2
Pławińska
boisko
biologia
Binkiewicz - Darcz
50
matematyka
Rutecka-Kosińska
44
11.50 matematyka
Rutecka-Kosińska
45
zp 1 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
zp 2 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Skólmowska-Kopczyńska
51
zp 3 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
weterynarz
lecznica
biologia
Binkiewicz - Darcz
50
biologia
Binkiewicz - Darcz
50
j. niem. 1
Lis-Jordan
B 1
j. ang. 2
Krupińska
B 2
12.45 język polski
Obszańska
43
zp 1 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
zp 2 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Skólmowska-Kopczyńska
51
zp 3 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
weterynarz
lecznica
j. ang. 1
Krupińska
B 2
j. niem. 2
Lis-Jordan
B 1
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
j. niem. 1
Lis-Jordan
B 1
j. ang. 2
Krupińska
B 2
13.45 język polski
Obszańska
43
zp 1 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
zp 2 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Skólmowska-Kopczyńska
51
zp 3 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
weterynarz
lecznica
j. ang. 1
Krupińska
B 2
j. niem. 2
Lis-Jordan
B 1
religia
Klimek
44
historia i społeczeństwo
Gruszkowski
38
14.35 religia 1
Klimek
44
zp 1 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
zp 2 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Skólmowska-Kopczyńska
51
zp 3 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
weterynarz
lecznica
     
15.30          



3 TK
Data publikacji: 03.11.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 rośliny ozdobne
Galacka-Rajchel
wiklina
kształt. i proj. obiektów małej archit.
Woźniak
wiklina
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Woźniak
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
GP*
  godzina wychowawcza
Woźniak
wiklina
8.55 wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
proj., urz. i piel. rośl. ob.arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Woźniak
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
GP*
matematyka
Rutecka-Kosińska
44
język polski
Obszańska
43
9.50 wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
j. ang. 1
Krupińska
B 2
j. niem. 2
Lis-Jordan
B 1
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Woźniak
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
GP*
język polski
Obszańska
43
kształt. i proj. obiektów małej archit.
Woźniak
wiklina
10.55 wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
j. niem. 1
Lis-Jordan
B 1
j. ang. 2
Krupińska
B 2
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Woźniak
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
GP*
język polski
Obszańska
43
kształt. i proj. obiektów małej archit.
Woźniak
boisko
11.50 język polski
Obszańska
43
matematyka
Rutecka-Kosińska
45
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Woźniak
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
GP*
podejmowanie i prow. działal. gos.
Andrzejewska
A 2
matematyka
Rutecka-Kosińska
44
12.45 geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
matematyka
Rutecka-Kosińska
45
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Woźniak
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
GP*
historia i społeczeństwo
Gruszkowski
38
matematyka
Rutecka-Kosińska
44
13.45 geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Woźniak
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
GP*
religia
Klimek
44
 
14.35 religia 1
Klimek
44
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Woźniak
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
GP*
   
15.30          



3 TO
Data publikacji: 03.11.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 warzywnictwo
Sylwestrzak
B 3
planowanie prac związ. z upr.roślin sad.
Wyka
46
    godzina wychowawcza
Woźniak
wiklina
8.55 wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
sadownictwo i szkółkarstwo
Wyka
46
  matematyka
Rutecka-Kosińska
44
język polski
Obszańska
43
9.50 wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
j. ang. 1
Krupińska
B 2
j. niem. 2
Lis-Jordan
B 1
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
język polski
Obszańska
43
planowanie prac związ. z upr.roślin ozd.
Galacka-Rajchel
45
10.55 wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
j. niem. 1
Lis-Jordan
B 1
j. ang. 2
Krupińska
B 2
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
język polski
Obszańska
43
rośliny ozdobne
Galacka-Rajchel
45
11.50 język polski
Obszańska
43
matematyka
Rutecka-Kosińska
45
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
podejmowanie i prow. działal. gos.
Andrzejewska
A 2
matematyka
Rutecka-Kosińska
44
12.45 geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
matematyka
Rutecka-Kosińska
45
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
historia i społeczeństwo
Gruszkowski
38
matematyka
Rutecka-Kosińska
44
13.45 geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
religia
Klimek
44
 
14.35 religia 1
Klimek
44
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
   
15.30          



3 TW
Data publikacji: 03.11.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 zp 1 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Ostaszewski
lecznica
zp 2 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Skólmowska-Kopczyńska
51
zp 3 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Jankowska
gab. wet.
diagnostyka weterynaryjna
Ostaszewski
50
profilaktyka i leczenie chorób zwierząt
Jankowska
44
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 2
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Ostaszewski
gab. wet.
zp 3 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Jankowska
lecznica
matematyka
Rutecka-Kosińska
44
8.55 zp 1 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Ostaszewski
lecznica
zp 2 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Skólmowska-Kopczyńska
51
zp 3 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Jankowska
gab. wet.
diagnostyka weterynaryjna
Ostaszewski
50
profilaktyka i leczenie chorób zwierząt
Jankowska
44
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 2
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Ostaszewski
gab. wet.
zp 3 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Jankowska
lecznica
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
9.50 zp 1 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Ostaszewski
lecznica
zp 2 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Skólmowska-Kopczyńska
51
zp 3 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Jankowska
gab. wet.
j. ang. 1
Krupińska
B 2
j. niem. 2
Lis-Jordan
B 1
profilaktyka i leczenie chorób zwierząt
Jankowska
44
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 1
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Ostaszewski
M 2
zp 3 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Jankowska
lecznica
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
10.55 zp 1 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Ostaszewski
lecznica
zp 2 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Skólmowska-Kopczyńska
51
zp 3 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Jankowska
gab. wet.
j. niem. 1
Lis-Jordan
B 1
j. ang. 2
Krupińska
B 2
matematyka
Rutecka-Kosińska
45
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 1
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Ostaszewski
gab. wet.
zp 3 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Jankowska
lecznica
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
11.50 język polski
Majkowski
46
historia i społeczeństwo
Gruszkowski
38
matematyka
Rutecka-Kosińska
45
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 1
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Ostaszewski
gab. wet.
zp 3 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Jankowska
lecznica
język polski
Majkowski
46
12.45 matematyka
Rutecka-Kosińska
45
administracja weterynaryjna
Andrzejewska
A 2
godzina wychowawcza
Binkiewicz - Darcz
50
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 1
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Ostaszewski
gab. wet.
zp 3 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Jankowska
lecznica
język polski
Majkowski
46
13.45 matematyka
Rutecka-Kosińska
45
biologia
Binkiewicz - Darcz
50
religia
Klimek
46
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 1
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Ostaszewski
gab. wet.
zp 3 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Jankowska
lecznica
j. ang. w weterynarii
Krupińska
B 2
14.35 religia 1
Klimek
44
    zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 1
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Ostaszewski
gab. wet.
zp 3 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Jankowska
lecznica
 
15.30          



4 TK
Data publikacji: 03.11.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00   kształt. i proj. obiektów małej archit.
Sylwestrzak
B 3
j. ang. ukierunkowany na arch. i ogr
Krupińska
B 2
  zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
GD
8.55 wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
język polski
Majkowski
czytelnia
matematyka
Sosnowski
49
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
GD
9.50 wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
język polski
Majkowski
46
matematyka
Sosnowski
49
język polski
Majkowski
czytelnia
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
GD
10.55 wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
język polski
Majkowski
46
historia i społeczeństwo
Gruszkowski
38
ekspl. śr. tech. stos. w arch. i ogrod.
Kania
M 2
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
GD
11.50 godzina wychowawcza
Sylwestrzak
B 3
matematyka
Sosnowski
49
historia i społeczeństwo
Gruszkowski
38
język niemiecki
Rudnik
38
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
GD
12.45 kształt. i proj. obiektów małej archit.
Sylwestrzak
B 3
matematyka
Sosnowski
49
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
język angielski
Krupińska
B 2
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
GD
13.45 kształt. i proj. obiektów małej archit.
Sylwestrzak
B 3
  geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
język angielski
Krupińska
B 2
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
GD
14.35         zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
GD
15.30          



4 TO
Data publikacji: 03.11.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00   planowanie prac związ. z upr.roślin ozd.
Galacka-Rajchel
45
j. ang. ukierunkowany na arch. i ogr
Krupińska
B 2
  planowanie prac związ. z upr.roślin sad.
Wyka
46
8.55 wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
język polski
Majkowski
czytelnia
matematyka
Sosnowski
49
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1
9.50 wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
język polski
Majkowski
46
matematyka
Sosnowski
49
język polski
Majkowski
czytelnia
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1
10.55 wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
język polski
Majkowski
46
historia i społeczeństwo
Gruszkowski
38
ekspl. śr. tech. stos. w arch. i ogrod.
Kania
M 2
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1
11.50 godzina wychowawcza
Sylwestrzak
B 3
matematyka
Sosnowski
49
historia i społeczeństwo
Gruszkowski
38
język niemiecki
Rudnik
38
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1
12.45 zarządzanie firmą
Andrzejewska
A 2
matematyka
Sosnowski
49
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
język angielski
Krupińska
B 2
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1
13.45 zarządzanie firmą
Andrzejewska
A 2
  geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
język angielski
Krupińska
B 2
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1
14.35 planowanie prac związ. z upr.roślin warz
Sylwestrzak
B 3
       
15.30          



4 TW
Data publikacji: 03.11.2019

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 godzina wychowawcza
Majkowski
38
higiena zwierząt rzeźnych i mięsa
Skólmowska-Kopczyńska
38
język polski
Majkowski
czytelnia
język niemiecki
Rudnik
38
język angielski
Krupińska
B 2
8.55 język polski
Majkowski
38
religia
Klimek
43
higiena zwierząt rzeźnych i mięsa
Skólmowska-Kopczyńska
51
biologia
Binkiewicz - Darcz
50
język angielski
Krupińska
B 2
9.50 matematyka
Sosnowski
49
administracja weterynaryjna
Andrzejewska
A 2
higiena zwierząt rzeźnych i mięsa
Skólmowska-Kopczyńska
51
biologia
Binkiewicz - Darcz
50
higiena zwierząt rzeźnych i mięsa
Skólmowska-Kopczyńska
51
10.55 matematyka
Sosnowski
49
administracja weterynaryjna
Andrzejewska
A 2
biologia
Binkiewicz - Darcz
50
zp 2 - real. zadań inspekcji weteryn.
weterynarz
50*
zp 1 - real. zadań inspekcji weteryn.
Skólmowska-Kopczyńska
51
historia i społeczeństwo
Gruszkowski
38
11.50 wychowanie fizyczne
Jabłoński
boisko
język polski
Majkowski
czytelnia
administracja weterynaryjna
Andrzejewska
A 2
zp 2 - real. zadań inspekcji weteryn.
weterynarz
50*
zp 1 - real. zadań inspekcji weteryn.
Skólmowska-Kopczyńska
51
matematyka
Sosnowski
49
12.45 wychowanie fizyczne
Jabłoński
boisko
język polski
Majkowski
czytelnia
administracja weterynaryjna
Andrzejewska
A 2
zp 2 - real. zadań inspekcji weteryn.
weterynarz
50*
zp 1 - real. zadań inspekcji weteryn.
Skólmowska-Kopczyńska
51
matematyka
Sosnowski
49
13.45 wychowanie fizyczne
Jabłoński
boisko
historia i społeczeństwo
Gruszkowski
38
religia
Klimek
46
zp 2 - real. zadań inspekcji weteryn.
weterynarz
50*
zp 1 - real. zadań inspekcji weteryn.
Skólmowska-Kopczyńska
51
 
14.35 j. ang. w weterynarii
Krupińska
B 2
    zp 2 - real. zadań inspekcji weteryn.
weterynarz
50*
zp 1 - real. zadań inspekcji weteryn.
Skólmowska-Kopczyńska
51
 
15.30          


Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl