Plan lekcji obowiązujący od 30.04.2018 r.


2 ZSZ3 ZSZ1 TK1 TO1 TW
2 TK2 TO2 TW3 TK3 TW


2 ZSZ
Data publikacji: 04.05.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00     język polski
Makowska
38
religia
Marek
44
zp-gr.1
Wyka
GD
zp-gr.2
Fidos A.
GD 1
zp-gr.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
8.55 podejmowanie i prow. działal. gos.
Andrzejewska
A 2
religia
Marek
45
zp-g.1
Kaczorkiewicz
GP
zp-g.2
Woźniak
GP*
zp-g.3
Galacka-Rajchel
GP"
sadownictwo i szkółkarstwo
Wyka
46
zp-gr.1
Wyka
GD
zp-gr.2
Fidos A.
GD 1
zp-gr.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
9.50 godzina wychowawcza
Lis-Jordan
B 1
warzywnictwo
Fidos I.
49
zp-g.1
Kaczorkiewicz
GP
zp-g.2
Woźniak
GP*
zp-g.3
Galacka-Rajchel
GP"
rośliny ozdobne
Galacka-Rajchel
wiklina
zp-gr.1
Wyka
GD
zp-gr.2
Fidos A.
GD 1
zp-gr.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
10.55 matematyka
Szyszko
49
warzywnictwo
Fidos I.
49
zp-g.1
Kaczorkiewicz
GP
zp-g.2
Woźniak
GP*
zp-g.3
Galacka-Rajchel
GP"
informatyka gr. 1
Fidos I.
52
j. niem. 2
Lis-Jordan
B 1
zp-gr.1
Wyka
GD
zp-gr.2
Fidos A.
GD 1
zp-gr.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
11.50 rośliny ozdobne
Galacka-Rajchel
45
historia
Kubiś
38
zp-g.1
Kaczorkiewicz
GP
zp-g.2
Woźniak
GP*
zp-g.3
Galacka-Rajchel
GP"
informatyka gr. 2
Fidos I.
52
j. niem. 1
Lis-Jordan
B 1
zp-gr.1
Wyka
GD
zp-gr.2
Fidos A.
GD 1
zp-gr.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
12.45 wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
podejmowanie i prow. działal. gos.
Andrzejewska
A 2
zp-g.1
Kaczorkiewicz
GP
zp-g.2
Woźniak
GP*
zp-g.3
Galacka-Rajchel
GP"
wych. do życia w rodz.
Binkiewicz - Darcz
50
zp-gr.1
Wyka
GD
zp-gr.2
Fidos A.
GD 1
zp-gr.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
13.45 sadownictwo i szkółkarstwo
Wyka
46
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
zp-g.1
Kaczorkiewicz
GP
zp-g.2
Woźniak
GP*
zp-g.3
Galacka-Rajchel
GP"
   
14.35   wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
     
15.30          



3 ZSZ
Data publikacji: 04.05.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 język polski
Makowska
43
    religia
Marek
44
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
8.55 język polski
Makowska
43
religia
Marek
45
eksploat. śr. tech. stosow. w ogrodn.
Kania
44
godzina wychowawcza
Fidos I.
49
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
9.50 zp-g.1
Fidos Izabella
GP
zp-g.2
Fidos I.
GP*
zp-g.3
Woźniak
GP"
historia
Kubiś
38
matematyka
Szyszko
49
sadownictwo i szkółkarstwo
Wyka
46
matematyka
Szyszko
49
10.55 zp-g.1
Fidos Izabella
GP
zp-g.2
Fidos I.
GP*
zp-g.3
Woźniak
GP"
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
przepisy ruchu drogowego
Ledwoń
M 1
rośliny ozdobne
Woźniak
45
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
11.50 zp-g.1
Fidos Izabella
GP
zp-g.2
Fidos I.
GP*
zp-g.3
Woźniak
GP"
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
chemia
Adler-Natkaniec
M 2
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
12.45 zp-g.1
Fidos Izabella
GP
zp-g.2
Fidos I.
GP*
zp-g.3
Woźniak
GP"
j. niem. zawodowy
Lis-Jordan
B 1
warzywnictwo
Fidos I.
49
wych. do życia w rodz.
Binkiewicz - Darcz
50
wiedza o społeczeństwie
Kubiś
38
13.45 zp-g.1
Fidos Izabella
GP
zp-g.2
Fidos I.
GP*
zp-g.3
Woźniak
GP"
fizyka
Fidos I.
49
  wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
 
14.35 zp-g.1
Fidos Izabella
GP
zp-g.2
Fidos I.
GP*
zp-g.3
Woźniak
GP"
język polski
Makowska
43
     
15.30          



1 TK
Data publikacji: 04.05.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00   historia
Kubiś
38
bezpieczeństwo i higiena pracy
Kania
44
  język niemiecki
Lis-Jordan
44
8.55 informatyka
Fidos I.
52
historia
Kubiś
38
matematyka
Szyszko
50
edukacja dla bezpieczeństwa
Binkiewicz - Darcz
50
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
9.50 język angielski
Krupińska
B 2
zp - produkcja roślin ozdobnych
Galacka-Rajchel
GD
zp - podstawy techniki
Kania
GD 1
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
rośliny ozdobne
Woźniak
45
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
10.55 religia
Marek
44
zp - produkcja roślin ozdobnych
Galacka-Rajchel
GD
zp - podstawy techniki
Kania
GD 1
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
chemia
Adler-Natkaniec
M 2
godzina wychowawcza
Woźniak
45
11.50 podstawy projekt. terenów zieleni
Sylwestrzak
B 3
zp - produkcja roślin ozdobnych
Galacka-Rajchel
GD
zp - podstawy techniki
Kania
GD 1
wiedza o kulturze
Kubiś
38
religia
Marek
43
wiedza o społeczeństwie
Kubiś
38
12.45 podstawy projekt. terenów zieleni
Sylwestrzak
B 3
zp - produkcja roślin ozdobnych
Galacka-Rajchel
GD
zp - podstawy techniki
Kania
GD 1
podstawy ogrodnictwa
Ledwoń
M 1
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
matematyka
Szyszko
49
13.45 język polski
Makowska
43
zp - produkcja roślin ozdobnych
Galacka-Rajchel
GD
zp - podstawy techniki
Kania
GD 1
fizyka
Fidos I.
49
wych. do życia w rodz.
Binkiewicz - Darcz
50
biologia
Binkiewicz - Darcz
50
14.35 język polski
Makowska
43
zp - produkcja roślin ozdobnych
Galacka-Rajchel
GD
zp - podstawy techniki
Kania
GD 1
  język angielski
Krupińska
B 2
 
15.30          



1 TO
Data publikacji: 04.05.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00   historia
Kubiś
38
bezpieczeństwo i higiena pracy
Kania
44
rośliny ozdobne
Woźniak
45
język niemiecki
Lis-Jordan
44
8.55 informatyka
Fidos I.
52
historia
Kubiś
38
matematyka
Szyszko
50
edukacja dla bezpieczeństwa
Binkiewicz - Darcz
50
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
9.50 język angielski
Krupińska
B 2
zp - podstawy ogrodnictwa
Ledwoń
GP
zp - podst. techniki
Kania A.
GP*
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
warzywnictwo
Fidos I.
49
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
10.55 religia
Marek
44
zp - podstawy ogrodnictwa
Ledwoń
GP
zp - podst. techniki
Kania A.
GP*
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
chemia
Adler-Natkaniec
M 2
godzina wychowawcza
Woźniak
45
11.50 podstawy techniki
Ledwoń
M 1
zp - podstawy ogrodnictwa
Ledwoń
GP
zp - podst. techniki
Kania A.
GP*
wiedza o kulturze
Kubiś
38
religia
Marek
43
wiedza o społeczeństwie
Kubiś
38
12.45 sadownictwo i szkółkarstwo
Wyka
46
zp - podstawy ogrodnictwa
Ledwoń
GP
zp - podst. techniki
Kania A.
GP*
podstawy ogrodnictwa
Ledwoń
M 1
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
matematyka
Szyszko
49
13.45 język polski
Makowska
43
zp - podstawy ogrodnictwa
Ledwoń
GP
zp - podst. techniki
Kania A.
GP*
fizyka
Fidos I.
49
wych. do życia w rodz.
Binkiewicz - Darcz
50
biologia
Binkiewicz - Darcz
50
14.35 język polski
Makowska
43
    język angielski
Krupińska
B 2
 
15.30          



1 TW
Data publikacji: 04.05.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 j. ang. 2
Krupińska
B 2
j. niem. 1
Lis-Jordan
B 1
anatomia i fizjologia zwierząt
Skólmowska-Kopczyńska
46
zp 1 - anatomia i fizjologia zwierząt
Skólmowska-Kopczyńska
M 3
fizyka
Fidos I.
49
język polski
Majkowski
43
8.55 j. ang. 2
Krupińska
B 2
j. niem. 1
Lis-Jordan
B 1
anatomia i fizjologia zwierząt
Skólmowska-Kopczyńska
46
zp 1 - anatomia i fizjologia zwierząt
Skólmowska-Kopczyńska
M 3
chemia
Adler-Natkaniec
M 2
język polski
Majkowski
43
9.50 chów i hodowla zwierząt
Muszczyński
46
anatomia i fizjologia zwierząt
Skólmowska-Kopczyńska
46
zp 2 - anatomia i fizjologia zwierząt
Skólmowska-Kopczyńska
M 3
zp 1 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
religia
Marek
38
j. ang. 1
Krupińska
B 2
j. niem. 2
Lis-Jordan
B 1
10.55 chów i hodowla zwierząt
Muszczyński
46
język polski
Majkowski
43
zp 2 - anatomia i fizjologia zwierząt
Skólmowska-Kopczyńska
M 3
zp 1 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
edukacja dla bezpieczeństwa
Binkiewicz - Darcz
50
j. ang. 1
Krupińska
B 2
j. niem. 2
Lis-Jordan
B 1
11.50 biologia
Binkiewicz - Darcz
50
informatyka gr. 1
Fidos I.
52
wf - gr. 2
Jabłoński
sala gimn.
zp 3 - anatomia i fizjologia zwierząt
Skólmowska-Kopczyńska
M 3
zp 2 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
wych. do życia w rodz.
Binkiewicz - Darcz
50
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
12.45 religia
Marek
45
informatyka gr. 2
Fidos I.
52
wf - gr. 1
Jabłoński
sala gimn.
zp 3 - anatomia i fizjologia zwierząt
Skólmowska-Kopczyńska
M 3
zp 2 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
historia
Kubiś
38
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
13.45 wiedza o kulturze
Kubiś
38
matematyka
Szyszko
50
zp 3 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
historia
Kubiś
38
matematyka
Szyszko
49
14.35 wf - gr. 1
Jabłoński
sala gimn.
wiedza o społeczeństwie
Kubiś
38
zp 3 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
wf - gr. 2
Jabłoński
sala gimn.
godzina wychowawcza
Binkiewicz - Darcz
50
15.30 wf - gr. 1
Jabłoński
sala gimn.
    wf - gr. 2
Jabłoński
sala gimn.
 



2 TK
Data publikacji: 04.05.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
z.prakt. 1
Galacka-Raj.
GP"
z.prakt. 2
Woźniak
GP^
kształt. i proj. obiektów małej archit.
Sylwestrzak
B 3
rośliny ozdobne
Galacka-Rajchel
wiklina
kształt. i proj. obiektów małej archit.
Sylwestrzak
B 3
8.55 wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
z.prakt. 1
Galacka-Raj.
GP"
z.prakt. 2
Woźniak
GP^
kształt. i proj. obiektów małej archit.
Sylwestrzak
B 3
religia
Marek
44
kształt. i proj. obiektów małej archit.
Sylwestrzak
B 3
9.50 religia
Marek
44
z.prakt. 1
Galacka-Raj.
GP"
z.prakt. 2
Woźniak
GP^
podejmowanie i prow. działal. gos.
Andrzejewska
A 2
matematyka
Szyszko
44
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
10.55 godzina wychowawcza
Sylwestrzak
B 3
z.prakt. 1
Galacka-Raj.
GP"
z.prakt. 2
Woźniak
GP^
matematyka
Szyszko
49
matematyka
Szyszko
44
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
11.50 język polski
Majkowski
43
z.prakt. 1
Galacka-Raj.
GP"
z.prakt. 2
Woźniak
GP^
przepisy ruchu drogowego
Ledwoń
M 1
wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
proj., urz. i piel. rośl. ob.arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
12.45 język polski
Majkowski
43
z.prakt. 1
Galacka-Raj.
GP"
z.prakt. 2
Woźniak
GP^
historia i społeczeństwo
Kubiś
38
język angielski
Krupińska
B 2
proj., urz. i piel. rośl. ob.arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
13.45 podstawy projekt. terenów zieleni
Sylwestrzak
B 3
z.prakt. 1
Galacka-Raj.
GP"
z.prakt. 2
Woźniak
GP^
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
język angielski
Krupińska
B 2
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
14.35 proj., urz. i piel. rośl. ob.arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
  język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
   
15.30          



2 TO
Data publikacji: 04.05.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
warzywnictwo
Sylwestrzak
B 3
sadownictwo i szkółkarstwo
Wyka
46
   
8.55 wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
warzywnictwo
Sylwestrzak
B 3
sadownictwo i szkółkarstwo
Wyka
46
religia
Marek
44
 
9.50 religia
Marek
44
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
podejmowanie i prow. działal. gos.
Andrzejewska
A 2
matematyka
Szyszko
44
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
10.55 godzina wychowawcza
Sylwestrzak
B 3
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
matematyka
Szyszko
49
matematyka
Szyszko
44
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
11.50 język polski
Majkowski
43
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
przepisy ruchu drogowego
Ledwoń
M 1
wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
rośliny ozdobne
Woźniak
45
12.45 język polski
Majkowski
43
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
historia i społeczeństwo
Kubiś
38
język angielski
Krupińska
B 2
rośliny ozdobne
Woźniak
45
13.45   zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
język angielski
Krupińska
B 2
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
14.35   zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
   
15.30          



2 TW
Data publikacji: 04.05.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 diagnostyka weterynaryjna
Ostaszewski
50
język polski
Majkowski
43
język angielski
Krupińska
B 2
profilaktyka i leczenie chorób zwierząt
Ostaszewski
43
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Skólmowska-Kopczyńska
M 1
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 2
8.55 rozród i inseminacja zwierząt
Muszczyński
46
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
język angielski
Krupińska
B 2
profilaktyka i leczenie chorób zwierząt
Ostaszewski
43
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Skólmowska-Kopczyńska
M 1
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 2
9.50 wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
język polski
Majkowski
43
profilaktyka i leczenie chorób zwierząt
Ostaszewski
43
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Skólmowska-Kopczyńska
M 1
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 2
10.55 przepisy ruchu drogowego
Ledwoń
M 1
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
język polski
Majkowski
43
religia
Marek
43
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Skólmowska-Kopczyńska
M 1
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 2
11.50 historia i społeczeństwo
Kubiś
38
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
matematyka
Szyszko
50
matematyka
Szyszko
44
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Skólmowska-Kopczyńska
M 1
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 2
12.45 biologia
Binkiewicz - Darcz
50
matematyka
Szyszko
50
matematyka
Szyszko
50
dzialalność gospodarcza w weterynarii
Andrzejewska
A 2
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Skólmowska-Kopczyńska
M 1
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 2
13.45 religia
Marek
45
godzina wychowawcza
Kubiś
38
wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
dzialalność gospodarcza w weterynarii
Andrzejewska
A 2
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Skólmowska-Kopczyńska
M 1
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 2
14.35     wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
wych. do życia w rodz.
Binkiewicz - Darcz
50
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Skólmowska-Kopczyńska
M 1
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 2
15.30          



3 TK
Data publikacji: 04.05.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 kształt. i proj. obiektów małej archit.
Woźniak
45
religia
Marek
45
proj., urz. i piel. rośl. ob.arch.kraj.
Woźniak
45
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Fidos A.
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
kształt. i proj. obiektów małej archit.
Woźniak
45
8.55 kształt. i proj. obiektów małej archit.
Woźniak
45
język polski
Majkowski
43
podejmowanie i prow. działal. gos.
Andrzejewska
A 3
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Fidos A.
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
kształt. i proj. obiektów małej archit.
Woźniak
45
9.50 język polski
Majkowski
43
język polski
Majkowski
43
język angielski
Krupińska
B 2
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Fidos A.
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
10.55 język polski
Majkowski
43
matematyka
Szyszko
50
język angielski
Krupińska
B 2
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Fidos A.
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
matematyka
Szyszko
49
11.50 matematyka
Szyszko
49
matematyka
Szyszko
50
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Fidos A.
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
godzina wychowawcza
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
12.45 matematyka
Szyszko
49
historia i społeczeństwo
Kubiś
38
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Fidos A.
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
biologia
Binkiewicz - Darcz
50
13.45 biologia
Binkiewicz - Darcz
50
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
  zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Fidos A.
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
 
14.35 religia
Marek
45
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
  zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Fidos A.
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
 
15.30          



3 TW
Data publikacji: 04.05.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 administracja weterynaryjna
Andrzejewska
A 2
religia
Marek
45
profilaktyka i leczenie chorób zwierząt
Muszczyński
M 2
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Jankowska
gab. wet.
zp 2 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Skólmowska-Kopczyńska
M 3
 
8.55 diagnostyka weterynaryjna
Ostaszewski
50
język polski
Majkowski
43
profilaktyka i leczenie chorób zwierząt
Muszczyński
M 2
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Jankowska
gab. wet.
zp 2 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Skólmowska-Kopczyńska
M 3
j. ang. w weterynarii
Krupińska
B 2
9.50 język polski
Majkowski
43
język polski
Majkowski
43
język angielski
Krupińska
B 2
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Jankowska
gab. wet.
zp 2 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Skólmowska-Kopczyńska
M 3
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
10.55 język polski
Majkowski
43
matematyka
Szyszko
50
język angielski
Krupińska
B 2
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Jankowska
gab. wet.
zp 2 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Skólmowska-Kopczyńska
M 3
matematyka
Szyszko
49
11.50 matematyka
Szyszko
49
matematyka
Szyszko
50
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
zp 1 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Ostaszewski
gab. wet.
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 3
godzina wychowawcza
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
12.45 matematyka
Szyszko
49
historia i społeczeństwo
Kubiś
38
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
zp 1 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Ostaszewski
gab. wet.
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 3
biologia
Binkiewicz - Darcz
50
13.45 biologia
Binkiewicz - Darcz
50
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
  zp 1 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Ostaszewski
gab. wet.
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 3
 
14.35 religia
Marek
45
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
  zp 1 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Ostaszewski
gab. wet.
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 3
 
15.30          


Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl