Plan lekcji obowiązujący od 4.12.2017


2 ZSZ3 ZSZ1 TK1 TO1 TW
2 TK2 TO2 TW3 TK3 TW
4 TK4 TO


2 ZSZ
Data publikacji: 02.12.2017

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 język polski
Makowska
44
      zp-gr.1
Wyka
GD
zp-gr.2
Fidos A.
GD 1
zp-gr.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
8.55 podejmowanie i prow. działal. gos.
Andrzejewska
A 2
religia
Marek
43
zp-g.1
Kaczorkiewicz
GP
zp-g.2
Woźniak
GP*
zp-g.3
Galacka-Rajchel
GP"
rośliny ozdobne
Galacka-Rajchel
wiklina
zp-gr.1
Wyka
GD
zp-gr.2
Fidos A.
GD 1
zp-gr.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
9.50 godzina wychowawcza
Lis-Jordan
B 1
warzywnictwo
Fidos I.
49
zp-g.1
Kaczorkiewicz
GP
zp-g.2
Woźniak
GP*
zp-g.3
Galacka-Rajchel
GP"
sadownictwo i szkółkarstwo
Wyka
46
zp-gr.1
Wyka
GD
zp-gr.2
Fidos A.
GD 1
zp-gr.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
10.55 matematyka
Szyszko
49
warzywnictwo
Fidos I.
49
zp-g.1
Kaczorkiewicz
GP
zp-g.2
Woźniak
GP*
zp-g.3
Galacka-Rajchel
GP"
informatyka gr. 1
Fidos I.
52
j. niem. 2
Lis-Jordan
B 1
zp-gr.1
Wyka
GD
zp-gr.2
Fidos A.
GD 1
zp-gr.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
11.50 rośliny ozdobne
Galacka-Rajchel
45
historia
Kubiś
38
zp-g.1
Kaczorkiewicz
GP
zp-g.2
Woźniak
GP*
zp-g.3
Galacka-Rajchel
GP"
informatyka gr. 2
Fidos I.
52
j. niem. 1
Lis-Jordan
B 1
zp-gr.1
Wyka
GD
zp-gr.2
Fidos A.
GD 1
zp-gr.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
12.45 sadownictwo i szkółkarstwo
Wyka
46
podejmowanie i prow. działal. gos.
Andrzejewska
A 2
zp-g.1
Kaczorkiewicz
GP
zp-g.2
Woźniak
GP*
zp-g.3
Galacka-Rajchel
GP"
religia
Marek
46
zp-gr.1
Wyka
GD
zp-gr.2
Fidos A.
GD 1
zp-gr.3
Galacka-Rajchel
GD 1*
13.45 wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
zp-g.1
Kaczorkiewicz
GP
zp-g.2
Woźniak
GP*
zp-g.3
Galacka-Rajchel
GP"
   
14.35   wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
     
15.30          



3 ZSZ
Data publikacji: 02.12.2017

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00       język polski
Makowska
44
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
8.55 język polski
Makowska
44
religia
Marek
43
eksploat. śr. tech. stosow. w ogrodn.
Kania
M 1
język polski
Makowska
44
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
9.50 zp-g.1
Fidos Izabella
GP
zp-g.2
Fidos I.
GP*
zp-g.3
Woźniak
GP"
historia
Kubiś
38
wiedza o społeczeństwie
Kubiś
38
rośliny ozdobne
Woźniak
45
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
10.55 zp-g.1
Fidos Izabella
GP
zp-g.2
Fidos I.
GP*
zp-g.3
Woźniak
GP"
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
matematyka
Szyszko
50
sadownictwo i szkółkarstwo
Wyka
46
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
11.50 zp-g.1
Fidos Izabella
GP
zp-g.2
Fidos I.
GP*
zp-g.3
Woźniak
GP"
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
przepisy ruchu drogowego
Ledwoń
M 1
chemia
Adler-Natkaniec
M 2
matematyka
Szyszko
49
12.45 zp-g.1
Fidos Izabella
GP
zp-g.2
Fidos I.
GP*
zp-g.3
Woźniak
GP"
j. niem. zawodowy
Lis-Jordan
B 1
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
religia
Marek
46
 
13.45 zp-g.1
Fidos Izabella
GP
zp-g.2
Fidos I.
GP*
zp-g.3
Woźniak
GP"
fizyka
Fidos I.
49
warzywnictwo
Fidos I.
49
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
 
14.35 zp-g.1
Fidos Izabella
GP
zp-g.2
Fidos I.
GP*
zp-g.3
Woźniak
GP"
  godzina wychowawcza
Fidos I.
49
   
15.30          



1 TK
Data publikacji: 02.12.2017

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00   podstawy projekt. terenów zieleni
Sylwestrzak
B 3
bezpieczeństwo i higiena pracy
Kania
M 1
  geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
8.55 religia
Marek
46
podstawy projekt. terenów zieleni
Sylwestrzak
B 3
podstawy ogrodnictwa
Ledwoń
43
rośliny ozdobne
Woźniak
45
matematyka
Szyszko
49
9.50 język angielski
Krupińska
B 2
zp - produkcja roślin ozdobnych
Galacka-Rajchel
GD
zp - podstawy techniki
Kania
GD 1
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
religia
Marek
50
biologia
Binkiewicz - Darcz
50
10.55 język angielski
Krupińska
B 2
zp - produkcja roślin ozdobnych
Galacka-Rajchel
GD
zp - podstawy techniki
Kania
GD 1
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
chemia
Adler-Natkaniec
M 2
godzina wychowawcza
Woźniak
45
11.50 historia
Kubiś
38
zp - produkcja roślin ozdobnych
Galacka-Rajchel
GD
zp - podstawy techniki
Kania
GD 1
wiedza o kulturze
Kubiś
38
edukacja dla bezpieczeństwa
Binkiewicz - Darcz
50
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
12.45 historia
Kubiś
38
zp - produkcja roślin ozdobnych
Galacka-Rajchel
GD
zp - podstawy techniki
Kania
GD 1
fizyka
Fidos I.
49
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
13.45 matematyka
Szyszko
49
zp - produkcja roślin ozdobnych
Galacka-Rajchel
GD
zp - podstawy techniki
Kania
GD 1
język polski
Makowska
43
informatyka
Fidos I.
52
wiedza o społeczeństwie
Kubiś
38
14.35   zp - produkcja roślin ozdobnych
Galacka-Rajchel
GD
zp - podstawy techniki
Kania
GD 1
język polski
Makowska
43
   
15.30          



1 TO
Data publikacji: 02.12.2017

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 warzywnictwo
Fidos I.
49
  bezpieczeństwo i higiena pracy
Kania
M 1
rośliny ozdobne
Woźniak
45
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
8.55 religia
Marek
46
podstawy techniki
Ledwoń
M 1
podstawy ogrodnictwa
Ledwoń
43
sadownictwo i szkółkarstwo
Wyka
46
matematyka
Szyszko
49
9.50 język angielski
Krupińska
B 2
zp - podstawy ogrodnictwa
Ledwoń
GP
zp - podst. techniki
Kania A.
GP*
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
religia
Marek
50
biologia
Binkiewicz - Darcz
50
10.55 język angielski
Krupińska
B 2
zp - podstawy ogrodnictwa
Ledwoń
GP
zp - podst. techniki
Kania A.
GP*
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
chemia
Adler-Natkaniec
M 2
godzina wychowawcza
Woźniak
45
11.50 historia
Kubiś
38
zp - podstawy ogrodnictwa
Ledwoń
GP
zp - podst. techniki
Kania A.
GP*
wiedza o kulturze
Kubiś
38
edukacja dla bezpieczeństwa
Binkiewicz - Darcz
50
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
12.45 historia
Kubiś
38
zp - podstawy ogrodnictwa
Ledwoń
GP
zp - podst. techniki
Kania A.
GP*
fizyka
Fidos I.
49
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
13.45 matematyka
Szyszko
49
zp - podstawy ogrodnictwa
Ledwoń
GP
zp - podst. techniki
Kania A.
GP*
język polski
Makowska
43
informatyka
Fidos I.
52
wiedza o społeczeństwie
Kubiś
38
14.35     język polski
Makowska
43
   
15.30          



1 TW
Data publikacji: 02.12.2017

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 j. ang. 2
Krupińska
B 2
j. niem. 1
Lis-Jordan
B 1
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
zp 1 - anatomia i fizjologia zwierząt
Skólmowska-Kopczyńska
M 3
religia
Marek
50
anatomia i fizjologia zwierząt
Skólmowska-Kopczyńska
46
8.55 j. ang. 2
Krupińska
B 2
j. niem. 1
Lis-Jordan
B 1
język polski
Majkowski
45
zp 1 - anatomia i fizjologia zwierząt
Skólmowska-Kopczyńska
M 3
fizyka
Fidos I.
49
język polski
Majkowski
43
9.50 chów i hodowla zwierząt
Muszczyński
50
anatomia i fizjologia zwierząt
Skólmowska-Kopczyńska
46
zp 2 - anatomia i fizjologia zwierząt
Skólmowska-Kopczyńska
M 3
zp 1 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
chemia
Adler-Natkaniec
M 2
język polski
Majkowski
43
10.55 chów i hodowla zwierząt
Muszczyński
50
anatomia i fizjologia zwierząt
Skólmowska-Kopczyńska
46
zp 2 - anatomia i fizjologia zwierząt
Skólmowska-Kopczyńska
M 3
zp 1 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
godzina wychowawcza
Binkiewicz - Darcz
50
matematyka
Szyszko
49
11.50 biologia
Binkiewicz - Darcz
50
informatyka gr. 1
Fidos I.
52
wf - gr. 2
Jabłoński
sala gimn.
zp 3 - anatomia i fizjologia zwierząt
Skólmowska-Kopczyńska
M 3
zp 2 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
edukacja dla bezpieczeństwa
Binkiewicz - Darcz
50
12.45 religia
Marek
45
informatyka gr. 2
Fidos I.
52
wf - gr. 1
Jabłoński
sala gimn.
zp 3 - anatomia i fizjologia zwierząt
Skólmowska-Kopczyńska
M 3
zp 2 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
historia
Kubiś
38
wiedza o społeczeństwie
Kubiś
38
13.45 wiedza o kulturze
Kubiś
38
matematyka
Szyszko
50
zp 3 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
historia
Kubiś
38
j. niem. 2
Lis-Jordan
B 1
j. ang. 1
Krupińska
B 2
14.35 wf - gr. 1
Jabłoński
sala gimn.
  zp 3 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
wf - gr. 2
Jabłoński
sala gimn.
j. niem. 2
Lis-Jordan
B 1
j. ang. 1
Krupińska
B 2
15.30 wf - gr. 1
Jabłoński
sala gimn.
    wf - gr. 2
Jabłoński
sala gimn.
 



2 TK
Data publikacji: 02.12.2017

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 kształt. i proj. obiektów małej archit.
Sylwestrzak
B 3
podejmowanie i prow. działal. gos.
Andrzejewska
A 2
wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
rośliny ozdobne
Galacka-Rajchel
wiklina
kształt. i proj. obiektów małej archit.
Sylwestrzak
B 3
8.55 kształt. i proj. obiektów małej archit.
Sylwestrzak
B 3
z.prakt. 1
Galacka-Raj.
GP"
z.prakt. 2
Woźniak
GP^
wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
religia
Marek
50
kształt. i proj. obiektów małej archit.
Sylwestrzak
B 3
9.50 religia
Marek
44
z.prakt. 1
Galacka-Raj.
GP"
z.prakt. 2
Woźniak
GP^
matematyka
Szyszko
50
matematyka
Szyszko
44
godzina wychowawcza
Sylwestrzak
B 3
10.55 język polski
Majkowski
43
z.prakt. 1
Galacka-Raj.
GP"
z.prakt. 2
Woźniak
GP^
historia i społeczeństwo
Kubiś
38
matematyka
Szyszko
44
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
11.50 język polski
Majkowski
43
z.prakt. 1
Galacka-Raj.
GP"
z.prakt. 2
Woźniak
GP^
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
proj., urz. i piel. rośl. ob.arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
12.45 geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
z.prakt. 1
Galacka-Raj.
GP"
z.prakt. 2
Woźniak
GP^
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
język angielski
Krupińska
B 2
proj., urz. i piel. rośl. ob.arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
13.45 podstawy projekt. terenów zieleni
Sylwestrzak
B 3
z.prakt. 1
Galacka-Raj.
GP"
z.prakt. 2
Woźniak
GP^
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
język angielski
Krupińska
B 2
 
14.35 podstawy projekt. terenów zieleni
Sylwestrzak
B 3
z.prakt. 1
Galacka-Raj.
GP"
z.prakt. 2
Woźniak
GP^
przepisy ruchu drogowego
Ledwoń
M 1
   
15.30          



2 TO
Data publikacji: 02.12.2017

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00   podejmowanie i prow. działal. gos.
Andrzejewska
A 2
wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
   
8.55   sadownictwo i szkółkarstwo
Wyka
46
wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
religia
Marek
50
 
9.50 religia
Marek
44
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
matematyka
Szyszko
50
matematyka
Szyszko
44
godzina wychowawcza
Sylwestrzak
B 3
10.55 język polski
Majkowski
43
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
historia i społeczeństwo
Kubiś
38
matematyka
Szyszko
44
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
11.50 język polski
Majkowski
43
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
rośliny ozdobne
Woźniak
45
12.45 geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
język angielski
Krupińska
B 2
rośliny ozdobne
Woźniak
45
13.45 sadownictwo i szkółkarstwo
Wyka
46
zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
język angielski
Krupińska
B 2
warzywnictwo
Sylwestrzak
B 3
14.35   zajęcia praktyczne
Wyka
GD 1*
przepisy ruchu drogowego
Ledwoń
M 1
  warzywnictwo
Sylwestrzak
B 3
15.30          



2 TW
Data publikacji: 02.12.2017

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
przepisy ruchu drogowego
Ledwoń
M 1
język angielski
Krupińska
B 2
profilaktyka i leczenie chorób zwierząt
Ostaszewski
43
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
8.55 język polski
Majkowski
43
matematyka
Szyszko
50
język angielski
Krupińska
B 2
profilaktyka i leczenie chorób zwierząt
Ostaszewski
43
zp 1 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
zp 2 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Skólmowska-Kopczyńska
M 3
9.50 matematyka
Szyszko
49
podstawy przedsiębiorczości
Andrzejewska
A 2
język polski
Majkowski
45
profilaktyka i leczenie chorób zwierząt
Ostaszewski
43
zp 1 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
zp 2 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Skólmowska-Kopczyńska
M 3
10.55 historia i społeczeństwo
Kubiś
38
godzina wychowawcza
Kubiś
38
język polski
Majkowski
45
religia
Marek
43
zp 1 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
zp 2 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Skólmowska-Kopczyńska
M 3
11.50 wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
matematyka
Szyszko
50
profilaktyka i leczenie chorób zwierząt
Ostaszewski
43
zp 1 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
zp 2 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Skólmowska-Kopczyńska
M 3
12.45 biologia
Binkiewicz - Darcz
50
rozród i inseminacja zwierząt
Muszczyński
45
matematyka
Szyszko
50
diagnostyka weterynaryjna
Ostaszewski
43
zp 1 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
zp 2 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Skólmowska-Kopczyńska
M 3
13.45 religia
Marek
45
rozród i inseminacja zwierząt
Muszczyński
45
wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
dzialalność gospodarcza w weterynarii
Andrzejewska
A 2
zp 1 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Muszczyński
M 2
zp 2 - prowadz. prod. zw. i usł. insem.
Skólmowska-Kopczyńska
M 3
14.35     wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
dzialalność gospodarcza w weterynarii
Andrzejewska
A 2
 
15.30          



3 TK
Data publikacji: 02.12.2017

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 kształt. i proj. obiektów małej archit.
Woźniak
45
religia
Marek
43
  zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Fidos A.
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
kształt. i proj. obiektów małej archit.
Woźniak
45
8.55 proj., urz. i piel. rośl. ob.arch.kraj.
Woźniak
45
historia i społeczeństwo
Kubiś
38
  zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Fidos A.
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
kształt. i proj. obiektów małej archit.
Woźniak
45
9.50 podejmowanie i prow. działal. gos.
Andrzejewska
A 2
język polski
Majkowski
45
język angielski
Krupińska
B 2
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Fidos A.
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
matematyka
Szyszko
49
10.55 rośliny ozdobne
Galacka-Rajchel
45
język polski
Majkowski
45
język angielski
Krupińska
B 2
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Fidos A.
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
11.50 matematyka
Szyszko
49
matematyka
Szyszko
50
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Fidos A.
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
12.45 matematyka
Szyszko
49
matematyka
Szyszko
50
język polski
Majkowski
44
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Fidos A.
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
biologia
Binkiewicz - Darcz
50
13.45 godzina wychowawcza
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
język polski
Majkowski
44
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Fidos A.
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
biologia
Binkiewicz - Darcz
50
14.35 religia
Marek
45
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
  zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni
Fidos A.
GP
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
 
15.30          



3 TW
Data publikacji: 02.12.2017

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 zp 1 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Skólmowska-Kopczyńska
M 2
zp 2 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Ostaszewski
M 3
religia
Marek
43
profilaktyka i leczenie chorób zwierząt
Muszczyński
M 2
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Jankowska
gab. wet.
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 3
diagnostyka weterynaryjna
Ostaszewski
50
8.55 zp 1 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Skólmowska-Kopczyńska
M 2
zp 2 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Ostaszewski
M 3
historia i społeczeństwo
Kubiś
38
profilaktyka i leczenie chorób zwierząt
Muszczyński
M 2
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Jankowska
gab. wet.
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 3
diagnostyka weterynaryjna
Ostaszewski
50
9.50 zp 1 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Skólmowska-Kopczyńska
M 2
zp 2 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Ostaszewski
M 3
język polski
Majkowski
45
język angielski
Krupińska
B 2
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Jankowska
gab. wet.
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 3
matematyka
Szyszko
49
10.55 zp 1 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Skólmowska-Kopczyńska
M 2
zp 2 - wyk. zabiegów laboratoryjnych
Ostaszewski
M 3
język polski
Majkowski
45
język angielski
Krupińska
B 2
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Jankowska
gab. wet.
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 3
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
11.50 matematyka
Szyszko
49
matematyka
Szyszko
50
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Jankowska
gab. wet.
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 3
wychowanie fizyczne
Jabłoński
sala gimn.
12.45 matematyka
Szyszko
49
matematyka
Szyszko
50
język polski
Majkowski
44
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Jankowska
gab. wet.
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 3
biologia
Binkiewicz - Darcz
50
13.45 godzina wychowawcza
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
język polski
Majkowski
44
zp 1 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Jankowska
gab. wet.
zp 2 - wyk. zabiegów weterynaryjnych
Muszczyński
M 3
biologia
Binkiewicz - Darcz
50
14.35 religia
Marek
45
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
     
15.30          



4 TK
Data publikacji: 02.12.2017

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
religia
Marek
43
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
  język polski
Majkowski
43
8.55 wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
godzina wychowawcza
Ledwoń
M 1
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
9.50 kształt. i proj. obiektów małej archit.
Sylwestrzak
B 3
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
10.55 kształt. i proj. obiektów małej archit.
Sylwestrzak
B 3
matematyka
Szyszko
50
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
historia
Kubiś
38
11.50 kształt. i proj. obiektów małej archit.
Sylwestrzak
B 3
język angielski
Krupińska
B 2
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
historia
Kubiś
38
eksploat. śr. tech. stosow. w archit.
Kania
M 1
12.45 język polski
Majkowski
43
język angielski
Krupińska
B 2
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
matematyka
Szyszko
44
j. ang. w architekturze
Krupińska
B 2
13.45 język polski
Majkowski
43
historia
Kubiś
38
zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
matematyka
Szyszko
44
 
14.35 religia
Marek
45
  zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
   
15.30          



4 TO
Data publikacji: 02.12.2017

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
religia
Marek
43
planowanie prac związ. z upr.roślin sad.
Wyka
46
planowanie prac związ. z upr.roślin warz
Fidos I.
49
język polski
Majkowski
43
8.55 wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
zajęcia praktyczne
Wyka
GD
godzina wychowawcza
Ledwoń
M 1
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
9.50 planowanie prac związ. z upr.roślin ozd.
Galacka-Rajchel
45
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
zajęcia praktyczne
Wyka
GD
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
10.55 zarządzanie firmą
Andrzejewska
A 2
matematyka
Szyszko
50
zajęcia praktyczne
Wyka
GD
wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
historia
Kubiś
38
11.50 zarządzanie firmą
Andrzejewska
A 2
język angielski
Krupińska
B 2
zajęcia praktyczne
Wyka
GD
historia
Kubiś
38
j.ang. w ogrodnictwie
Krupińska
B 2
12.45 język polski
Majkowski
43
język angielski
Krupińska
B 2
zajęcia praktyczne
Wyka
GD
matematyka
Szyszko
44
eksploat. śr. tech. stosow. w ogrodn.
Kania
M 1
13.45 język polski
Majkowski
43
historia
Kubiś
38
zajęcia praktyczne
Wyka
GD
matematyka
Szyszko
44
 
14.35 religia
Marek
45
       
15.30          


Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl