3 TK
Data publikacji: 05.05.2017

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8.00 religia
Koczaj
45
język polski
Majkowski
44
proj., urz. i piel. rośl. ob.arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni+zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Fidos+Sylwestrzak
GP+B 3
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
8.55 matematyka
Szyszko
50
język polski
Majkowski
44
proj., urz. i piel. rośl. ob.arch.kraj.
Sylwestrzak
B 3
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni+zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Fidos+Sylwestrzak
GP+B 3
język niemiecki
Lis-Jordan
B 1
9.50 matematyka
Szyszko
50
religia
Koczaj
46
historia
Kubiś
38
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni+zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Fidos+Sylwestrzak
GP+B 3
geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
10.55 kształt. i proj. obiektów małej archit.
Sylwestrzak
B 3
kształt. i proj. obiektów małej archit.
Sylwestrzak
B 3
historia
Kubiś
38
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni+zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Fidos+Sylwestrzak
GP+B 3
język polski
Majkowski
43
11.50 kształt. i proj. obiektów małej archit.
Sylwestrzak
B 3
kształt. i proj. obiektów małej archit.
Sylwestrzak
B 3
język angielski
Krupińska
B 2
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni+zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Fidos+Sylwestrzak
GP+B 3
język polski
Majkowski
43
12.45 geografia
Szczęch-Kaczorkiewicz
44
matematyka
Szyszko
50
język angielski
Krupińska
B 2
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni+zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Fidos+Sylwestrzak
GP+B 3
wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
13.45 wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
ekonomia w praktyce
Andrzejewska
A 2
godzina wychowawcza
Ledwoń
M 1
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni+zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Fidos+Sylwestrzak
GP+B 3
wychowanie fizyczne
Pławińska
sala gimn.
14.35   podejmowanie i prow. działal. gos.
Andrzejewska
A 2
rosliny ozdobne - fakultet
Galacka-Rajchel
45
zp - urządz. i pielęgn. ter. zieleni+zp - urz. i konserwacja ob. m. arch.kraj.
Fidos+Sylwestrzak
GP+B 3
 
15.30