Internat


INFORMACJE

    Internat Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie dysponuje 55 miejscami i zapewnia uczniom całodobową opiekę od niedzieli od godz.18 do piątku do godz. 17. Do dyspozycji wychowanków zostało oddanych 16 pokoi 2,3 i 4-osobowych. Toalety i łazienki znajdują się w osobnych pomieszczeniach. Internat posiada dostęp do Internetu, a w godzinach popołudniowych uczniowie mogą skorzystać z czytelni szkolnej.

   W szkole działa stołówka, w której z posiłków mogą korzystać nie tylko mieszkańcy internatu, ale również pozostali uczniowie.

   Przed budynkiem znajduje się miejsce do grillowania i rozległy teren z miejscem do rekreacji. Szkoła położona jest w pobliżu Jeziora Szmaragdowego i Puszczy Bukowej, dzięki czemu istnieje możliwość aktywnego i miłego spędzenia czasu wolnego.

   W internacie organizowane są różnorodne uroczystości i imprezy okolicznościowe oraz zajęcia sportowe. Młodzież aktywnie włącza się w działania na rzecz najbardziej potrzebujących.

   Największym przedsięwzięciem jest organizowana przez młodzież – przy współpracy z „Caritas Polska” i Radą Osiedla „Zdroje” – uroczysta kolacja wigilijna dla dzieci z dzielnicy Zdroje i Podjuchy oraz zaproszonych gości.

 
Dokumenty do pobrania:
Karta informacyjna do internatu 2018-2019
Podanie do internetu 2017-2018 
Oświadczenie o zameldowaniu 

Kryteria naboru do burs w roku szkolnym 2018/2019
Kryteria naboru do internatu w roku szkolnym 2018/2019
OŚWIADCZENIE o wielodzietności rodziny* kandydata
OŚWIADCZENIE o samotnym wychowywaniu* kandydata w rodzinie**/ dziecka przez kandydata**
OŚWIADCZENIE o sprawowaniu opieki nad osobą bliską
OŚWIADCZENIE o zamieszkiwaniu rodzeństwa kandydata w bursie / internacie
ZAŚWIADCZENIE SZKOŁA
OŚWIADCZENIE woli zamieszkania w placówce
Harmonogram naboru do burs i internatów w roku szkolnym 2018/2019

Nabór Szczecin