ROLLERCOASTER’2017

W poniedziałek 6 marca 2017 roku drużyna z naszej szkoły, w składzie Ewa Michalak, Klaudia Odżga oraz Jakub Wójtowicz, wzięła udział w II edycji konkursu pt. „Salon Gier – Rollercoaster”, który odbył się w Zespole Szkół nr 8 w Szczecinie.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów szczecińskich techników. Ciekawa formuła, polegająca na rozegraniu pięciu różnych gier opartych na rozmaitych technikach, przyciągnęła 10 drużyn z dziesięciu szkół technicznych naszego miasta. Zabawa polegała na rywalizacji dwóch losowo wybranych drużyn w takich zadaniach jak zagadki językowe, quizy, zabawy logiczne itp. Uczniowie naszej szkoły zadebiutowali w konkursie i – przełamując swoje obawy, tremę, zdenerwowanie i strach – zajęli zaszczytne 6 miejsce.

Serdecznie dziękujemy za reprezentowanie szkoły i gratulujemy wyniku.

Pierwsze koty za płoty

 

konkurs-w-jezyku-angielskim-salon-gier-rollercoaster-druga-edycja-juz-za-nami